Kvalitní materiál je důležitý

Miminka mají velmi citlivou pokožku. Aby nedocházelo k výskytu ekzémů a jiných problémů, je nesmírně důležité zaměřit se na výběr kousků vyrobených ideálně z přírodních materiálů. Běžnou a velmi správnou volbou je bavlna. Kojenecké overaly by měly nabízet dostatečné pohodlí při častém nošení a neměly by dítě nijak omezovat. Podstatná je přirozená cirkulace vzduchu a pomoc s absorpcí přebytečné vlhkosti. V takovém oblečení se dítě bude cítit příjemně a nebude zbytečně podrážděné.

 

Zúčastněte se aukce a kupte oblečení výhodněji

Trochu adrenalinu si dopřejete i při zdánlivě nudném nakupování kojeneckého oblečení. E-shop Tinky.cz pořádá holandské aukce, kde můžete levně pořídit například kojenecké body. Ale ani běžné nakupování příliš nezatíží vaši peněženku a díky výhodným cenám ušetříte. To všechno bez ztráty nároků na kvalitu oblečení. Jde pouze o to umět si správné vybrat a vědět, kde máte nakupovat. Při objednávání levného oblečení pro miminka z internetu se nemusíte tlačit ve frontách a vše zařídíte z pohodlí domova.

zhy-4276-500x500

List přání pro dárky, které opravdu využijete

Zajímavou funkcí internetového obchodu Tinky.cz je možnost vytvořit si vlastní list přání. Na něj zaznamenáte všechny věci, které by se vám hodily. Když se o seznam podělíte s rodinou a známými, nevhodným dárkům bude konec a dostanete většinu praktických věcí. V sortimentu si jistě vyberete přesně to, co budete potřebovat. Není problém nakoupit i dopředu o něco větší velikosti a být připraven, až dítě povyroste.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno