Každá toužíme po tom, aby náš domov vypadal přesně podle našich představ. Bojíme se však mnohdy nářadí, jak čert kříže. Takže oddalujeme zvelebování a veškeré bytové i zahradní doplňky zatím uklízíme do kouta s tím, že jednou jistě najdeme chvilku a energii na jejich přidělání. Dále už vyčkávat ale nemusíte, s novým montážním lepidlem od Pattexu totiž vše hravě a rychle připevníte. Stačí kliknout.

Chcete vědět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Trochu hravosti, trochu dravosti a trochu romantiky. Kdyby tak měl váš domov v sobě od každého kousek, abyste v jeho koutech mohla podle nálady hledat oázu klidu, svou Provence nebo naopak divokou džungli. Teď si nádech cizokrajných divů můžete dopřát beze strachu i u vás doma, a to bez zbytečných řečí vaší drahé polovičky, bez vrtaček i hřebíků.  Existuje totiž řešení, se kterým hravě přiděláte poličky, světla a veškerou dekoraci pouhým kliknutím.

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážních lepidel, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno