Obvykle existují v daný okamžik důvody, proč se potíme, to ale nic nemění na tom,  že se můžeme cítit nepříjemně. Jak zamezit pocení a nemuset se ho obávat?

Pocení je přirozený proces těla, při kterém se ochlazuje a zabraňuje tak přehřátí organismu. Nejčastěji se tak potíme v horkém prostředí, po fyzické námaze a sportu a také po ostrých jídlech, které nás pocitově zahřívají. Pot sám o sobě nijak nezapáchá, skládá se převážně z vody a dalších prvků jako jsou minerály, sůl a jiné stopové prvky. V kontaktu s kůží, resp bakteriemi, které se na ní přirozeně vyskytují, však vzniká onen známý a nijak vítaný odér potu. Být cítit potem je noční můrou pro většinu žen i mužů a proto používáme antiperspiranty a deodoranty. Ne všechny jsou však opravdu účinné.

Deodorant pouze voní, nijak pocení nezabraňuje, zatímco antiperspirant omezuje tvorbu potu. Ideální kombinací je neparfémovaný antiperspirant a oblíbený parfém nebo toaletní voda. Oblíbený a účinný je antiperspirant Driclor, který doporučují kožní lékaři po celém světě. Opravdu omezuje tvorbu potu a tak není ani nutné jej používat denně, zpravidla stačí 2 – 3x týdně vždy večer před spaním. Není nijak parfémovaný a tak nebude narušovat použití oblíbené vůně, zároveň je tak vhodný pro muže i ženy. Pokud vás trápí nejen pocení v podpaží, ale třeba i pocení rukou, hlavy nebo tváří, tento přípravek vám pomůže od nadměrného pocení na všech částech těla. K dispozici je v malém 20ml balení a ve velkém, cenově výhodném balení 75 ml. V současné době je Driclor nejúčinnějším přípravkem na trhu a je prokázána účinnost již po prvním použití.

Nenechte si strachem a z nadměrného pocení zkazit jaro ani se neobávejte příchodu léta a tropických teplot. Vyzkoušejte opravdu účinný antiperspirant a užijte si každý den tak, jak sami chcete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno