A abyste se těmto zážitkům ještě více přiblížili, nejezděte do Krkonoš na otočku. Místo toho si zaplaťte rovnou luxusní pobyt se vším všudy. Rozhodně nebudete litovat a svou dovolenou si zaručeně užijete. A z čeho je možné vybírat?

 

Duch Krkonoš každým coulem

Roubenky Martina Roubala byly vystavěna v tradičním stylu. V Krkonoších jich najdete hned pět, z nichž asi nejvýrazněji působí chalupa Šípková, nazvaná podle svých nádherných červených oken. Jde o celoroční ubytování, nacházející se v městečku Černý Důl v samotném srdci Krkonoš. Stojí na opravdu půvabném místě s výhledem na Krkonoše a Sněžku.

Chalupa Šípková je plně vybavená, určená až pro 12 osob. Najdete v ní ložnice (čtyřlůžkové a dvoulůžkové apartmány), koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbová kamna a TV. Chata má přístup k Wi-Fi síti. Před domem je dřevěná veranda se zahradním posezením.

Ničím nerušené souznění s přírodou

Okolí chaty není oplocené, od okolí ho oddělují jen stromy, takže vás nic neruší. K dispozici je parkoviště, gril, venkovní bazén a zábavné dětské hřiště. Nedaleko se nachází pěší turistická stezka a do centra Černého Dolu je to jen pár minut

Může se užít vaření na kachlových kamnech i autentické spaní za pecí. Pronajatý dům zůstává k dispozici výhradně hostům, což zaručuje vás plný komfort a pohodlí během celého pobytu. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes na stránkách www.chalupyroubal.cz a užijte si báječnou dovolenou v Krkonoších pro celou rodinu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno