Tak jako v oblečení, i u výběru parfémů nás mnohdy ovlivní roční období, nálada nebo počasí. Některá vůně je naší oblíbenou stálicí, čas od času ale přijde doba na vyzkoušení něčeho nového. Právě na léto si pak pořizujeme, často ovlivněni sluncem a dovolenou, nové vůně, do kterých se zamilujeme. Tohle léto vsaďte na niche parfémy.

Čím se niche parfémy liší od těch ostatních? Svou jedinečností. Jsou originální a zvýrazňují individualitu, proto nejsou pro každého. Nenajdete v nich vliv módy, středního proudu nebo aktuálních trendů, jsou zkrátka své. Niche parfémy mají dlouholetou tradici, vyrábí se ručně a vyznačují se exkluzivitou a vysokou kvalitou. K jejich výrobě podle tradic parfemářského řemesla se používají ty nejkvalitnější a nejvzácnější ingredience a receptury niche parfémů jsou často rodinným tajemstvím.

Poodhalte jeho roušku třeba s dámskou vůní White Patchouli z dílny Tom Ford. Optimistická vůně pačuli, jasmínu, růží a bergamotu zamotá hlavu nejen vám. Celý den se budete radostně usmívat. Méně zářivá, ale o to více temná, je pánská vůně Tom Ford Noir, která připomíná hlubokou noc. Dokonalá souhra bergamotu, fialky, pepře, bylin a koření je podpořena zjemňujícími tóny vanilky a ambry. V běžném dni jen jemně naznačuje události nadcházejících nocí a s příchodem večera její nositel bez problémů okouzlí něžné pohlaví. Novinkou od Tom Ford je pak unisex vůně Vanille Fatale vhodná pro ženy i muže. Sladkou vanilku doplňují dřevité tóny a dráždivé koření a neodolá jí ani jeden z páru. Niche parfémy v podání Tom Ford vás přenesou do světa luxusu a dokonalých vůní.

Buďte nároční, buďte sví a léto si užijte ve znamení dokonalosti. Nejen parfémy Tom Ford, ale mnoho niche parfémů zvučných značek za příjemné ceny najdete na www.parfemy-elnino.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno