Doma je tam, kde žijeme, potkáváme se, sdílíme svoje zážitky, přání a touhy, Tam, kde se schoulíme, když jsme nemocní a není nám dobře. Tam, kde se narodily naše děti a tam, kde večer co večer odpočíváme po náročném dni. Domov je ceněný pro svou jedinečnou atmosféru a rodinnou harmonii.

Dávno již neplatí, že doma je kdekoliv, kde člověk najde volnou postel. Důraz na soukromí a individuální pocit štěstí je tak silný, že člověk udělá prakticky cokoliv, aby si tento stav uhájil před nástrahami okolí. Zejména ženy mají, coby matky rodu, vyvinutý silně ochranářský pud.  Ne vždy ale jejich pomyslná křídla stačí všechno přikrýt.

 

Pocit bezpečí nadevše

Nač je žena krátká, tam pomůže dobrá pojistka. Pojištění domácnosti se vztahuje na rodinný dům, byt, vedlejší budovy, nevyjímaje kanceláře i ordinace. Pojištění budov a bytů kryje veškeré nepříznivé události, které mají ohrožující, poškozující nebo zničující charakter. Zejména se oplatí při rozmarech počasí, jako jsou vichřice, záplavy, údery blesku, nebo při poškození budovy třetí osobou, vandalismu a škodami způsobenými zvěří.

 

Rizika bez rizika

Krádeže nebo vloupání jsou pak doménou pojistných rizik domácnosti. Pojištění domácnosti dokáže vykrýt i takové přešlapy, jako je zkažení mražených potravin, zneužití telefonu nebo rozbití skla z jakékoliv příčiny. Zařídit tento důmyslný způsob ochrany není vůbec složité. Pojistit domácnost on-line zvládne i malé dítě. Částka k úhradě je navržena paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy a je tak přímo úměrná potřebám krytí.

 

Pojistka na blbost

Zdarma jako bonus je pak pojištění odpovědnosti za škodu. Vztahuje se na neúmyslnou činnost, vedoucí ke škodní události, kterou pojištěnec způsobí jiné osobě nebo na jejím majetku. Plnění se týká škod na majetku, zdraví i na škodách finančních.

Komplexní sada pojištění je jediným způsobem, jak ochránit sebe i své nejbližší a dopřát jim klidný spánek. Dopřát si výsadu být v bezpečí je nejlepším dárkem a výsadou, kterou lze své rodině dopřát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno