Nechte se omámit tropickou zahradou

Chcete si cítit jako na luxusní dovolené v exotickém ráji? Pak vpusťte do svého domova jiskřivou vůni Sladkého ananasu, Růžové guavy, Kokosové vanilky nebo Exotické maracuji. Nechte se omámit báječnými vonnými akcenty nebo vsaďte na jemné podmanivé tóny tropických květin v čele s gardénií. Jiskřivé vůně pak celé kolekci dodávají tóny citrusů a mandarinky, které u vás doma vytvoří tu pravou intimní atmosféru.

Celá kolekce je inspirovaná tropickými listy a květinami. Nejenom vůně, ale také jejich obaly a další doplňky na sobě nesou tento společný podpis. Užijte si jaro s nádechem exotiky, jaké vám může přinést jen PartyLite!

Není vůně bez ohně – nebo ano?

Obáváte se šalebného světla svíček? Chcete mít doma báječnou vůni po celý den, i když zrovna nebudete doma? Pak určitě musíte vyzkoušet vonné tyčinky SmartScents, jež jsou od letošní sezóny dostupné nejenom v klasických ale také sezónních vůních. Využijte praktický držáček GoSmart a vezměte si svou oblíbenou vůni všude sebou.

Zaujala vás nabídka PartyLite, ale ve svém oblíbeném obchodě ji nemůžete najít? Nevadí. Zaregistrujte se jako poradkyně PartyLite a začněte nakupovat sama s okamžitou slevou minimálně 20% a dalšími benefity. Představte tyhle úžasné vůně širokému okolí díky zábavnému Párty konceptu a získejte příjemný přivýdělek třeba na mateřské, nebo si užívejte jejich každodenního doteku jen tak v soukromí. Kontaktujte paní  paní Alenu Fedorovou na telefonu 775 178 802 nebo e-mailu alena.fedorova@seznam.cz a získejte neocenitelné rady do začátku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno