Nechceme vás zkoušet z fyziky, ale určitě moc dobře víte, že teplý vzduch stoupá směrem vzhůru. A přemýšleli jste nad tím, kolik tepla vám jednoduše unikne například stropem? Prozradíme vám, že je to přibližně 30 %. A přitom zateplení stropů patří mezi nejrychlejší a nejlevnější způsoby proti únikům tepla, která se dají realizovat kdykoliv během roku. Na zastaralé polystyrénové desky ale zapomeňte, moderní způsoby zateplení stropů jsou mnohem efektivnější a pomohou vám udržet náklady za topení na uzdě.

vystrizek

Rychlá a především levná metoda MAGMARELAX®

Foukaná minerální izolace, jakou používá i firma MAGMARELAX®, má při zateplování (nejen) stropů celou řadu výhod. Především ji lze velice rychle aplikovat a to kdykoliv, klidně i uprostřed topné sezóny. Nemusíte se bát žádného nepořádku či stavebních zásahů, veškeré práce si vystačí s vyvrtáním několika menších otvorů.

Pokud vás zateplení stropů pomocí foukané minerální izolace zaujalo, můžete si zcela zdarma a nezávazně nechat vypracovat poptávku na této stránce. Odpoví vám zkušení odborníci na slovo vzatí, protože systém MAGMARELAX® účinně zatepluje stavby už více než 20 let. Důkazem kvality je více než 19 tisíc zateplených objektů v rámci celé ČR a také na Slovensku.

Realizace zateplení stropů může proběhnout už 10 dní po odeslání nezávazného dotazu směrem ke společnosti. Každý projekt je na míru přizpůsoben parametrům zateplovaného objektu, přesto je cena za provedení velice nízká.

Kromě úspory nákladů za vytápění získáte i další výhody, které jsou nezanedbatelné. Teplota v místnosti okamžitě stoupne o příjemných  5°C. Zmizí problémy se srážením vlhkosti v rozích stropu a v létě navíc zabráníte přehřívání interiéru, takže se vyhnete drahému nákupu již zbytečné klimatizace.

Pro více informací navštivte ještě teď internetové stránky www.mojeizolace.cz nebo zavolejte na bezplatnou zákaznickou linku 800 100 533. Proč čekat, když můžete okamžitě začít šetřit a v nemalém množství?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno