Jen málokdo by ho ale hledal v oblečení. Vždyť měkké dárky jsme jako děti upřímně nenáviděli, proč je tedy posílat dál? Inu, protože takové dárky vždycky potěší. Musíte jen změnit kritéria pro výběr. Pokud chcete darovat ponožky, tak jen ty ručně pletené z merino vlny, pokud chcete obdarovaného potěšit neotřelým tričkem, vyberte ho z bio materiálů a pokud chcete slečně či ženě v rodině udělat skutečnou radost, vrhněte se na nákup slušivých retro šatů, které zvýrazní přirozené křivky ženského těla, které se pod dnešní oversized módou tak často ztrácí.

 lisette-black-1

Šaty pod stromečkem – radost na celý rok

Navštivte e-shop BlankaStraka.cz a vybírejte z rozsáhlé nabídky šatů zaměřených především na období 50. let. Jejich propracované střihy, které umí skvěle pracovat s tradičními ženskými křivkami, zalichotí každé postavě. Najdete tu retro šaty pro každodenní nošení i pro slavnostní příležitosti.

TIP: K šatům určeným pro večírky a párty vyberte ještě barevně sladěnou spodničku, která znásobí objem jejich sukně a z celého modelu udělá vskutku nepřehlédnutelný outfit.

marianne-navy

Vyberte takové, které se vaší kamarádce nebo mamince zalíbí,  nebo jim darujte pod stromeček dárkový poukaz a nechte je, aby si samy vybraly retro šaty podle svého vkusu a nálady. Dáváte přednost osobnímu dárku, ale na výběr šatů si přesto netroufáte?

red-glamour-1

Spoustu inspirace můžete načerpat v kategorii Life, kde najdete šatní ramínka, proutěné nákupní koše, domácí džemy nebo přírodní mýdla, jako vystřižená z minulého století. Sestavte dárkový koš plný vzpomínek a darujte ho těm, které nejvíce milujete. Zavzpomínejte si s nostalgií na nezapomenutelné Vánoce ze svého dětství a přeneste tuto náladu na všechny okolo sebe. Retro šaty a milé drobnosti z e-shopu BlankaStraka.cz vám s tím rády pomohou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno