Když pes odrostl a zvykl si na pravidelné venčení, tak jsem se rozhodla, že si nechám všechny koberce pořádně vyčistit. Na internetu jsem hledala firmu, která se čištěním koberců zabývá. Od mamky jsem věděla, že si rozhodně nemám objednávat firmu, která používá extrakční metodu. Našla jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační  čištění koberců Praha 2. Tato firma čistí koberce strojovou metodou. Také měla obrovské množství spokojených zákazníků. Rozhodla jsem se, že tuto firmu kontaktuji. Zavolala jsem na centrálu a s milou paní jsem se dohodla na termínu.

Daný den pak přijeli pracovníci A SERVISU. Koberce si prohlédli a poté namíchali čistící chemii. Řekli mi, že je také dezinfekční a zbaví tak koberec všech bakterií a roztočů. To bylo přesně to, co jsem potřebovala. Když skončila doba působení chemie, tak začali koberce čistit kotoučovým strojem. Z chemie se stávala pěna. Pracovníci se strojem přejížděli důkladně po celé ploše koberce. Když byla tato procedura u konce, tak pustili průmyslový vysavač a s jeho pomocí odsáli všechnu pěnu i s nečistotami pryč. Koberec byl poté na omak téměř suchý. Byl krásně nadýchaný a chemie provoněla celý byt. Měla jsem obrovskou radost. Opravdu skvěle odvedená práce. Pokud i vy potřebujete vyčistit koberec, tak neváhejte a kontaktujte firmu A SERVIS.

 

Mytí oken, výškové čištění fasád Praha 2

Bydlíme v baráčku, který nemá udělanou příjezdovou cestu z betonu nebo dlažby, ale je tam jen tráva a hlína. Když zaprší a my parkujeme, tak je cesta rozbahněná. Jednou můj muž pospíchal do práce. Bylo zrovna po dešti a neuvědomil si, že je všude bláto. Pořádně se opřel do startování a odjel takovým stylem, že nahodil okna i zeď bahnem a trávou. Já neměla čas to hned uklízet, protože jsem musela také do práce. Během dne to zaschlo a pak to nechtělo jít dolů.

Nechtělo se mi do umývání oken a tak jsem se rozhodla, že se na internetu porozhlédnu po nějaké profesionální úklidové firmě na mytí oken. Vyjelo mi to několik firem, z nichž jsem si mohla vybírat a začala porovnávat jejich nabídky a ceny. Nakonec z nich nejlíp vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, fasád Praha 2, která nabízí mytí oken, výloh a leštění skel na sucho. Podle recenzí má spoustu kladných hodnocení a spokojených zákazníků, což bylo pro můj výběr důležité.

Na centrále jsem domluvila termín mytí oken hned na druhý den. S termínem neměli nejmenší problém a v dohodnutý čas přijeli pracovníci firmy. Obhlédli si dům, aby věděli, kolik oken je čeká. Nejdříve omyli rámy, parapety a kličky a poté se pustili do skel jako takových. Nanesli na ně kvalitní přípravky a setřeli stěrkou. Po důkladném zaschnutí začali skla leštit na sucho čistým hadříkem bez leštících přípravků.

38436748 - attractive contemporary architectural interior design of a spacious home study room with elegant decorations and glass windows.

Okna byla naprosto fantasticky umytá a leskla se. Jsem si jistá, že kdybych je měla umývat sama, nikdy toho nedocílím. Je vidět, že pracovníci firmy mají mnohaleté zkušenosti a práce jim šla skvěle od ruky. Děkuji tímto firmě A SERVIS za perfektně odvedenou práci a její služby doporučuji všem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno