Bydlíme v bytovém domě na velmi rušné ulici. Vzduch v okolí je plný prachu a smogu. Umytá okna mi tak vydrží pouhý týden, pak už je na nich opět nános nečistot. Asi je pochopitelné, že jsem z toho dost unavená. Tento problém mi však pomohla zmírnit firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, fasád, nano impregnace Praha 3, a její nanoimpregnace oken, kterou jsem si na jejich doporučení nechala aplikovat.

Hydrofobní nano impregnace oken a skla se aplikuje pomocí technologie GLP. Má ochranný účinek proti vodě a špíně, který je založen na principu lotosového efektu. Na takto ošetřeném skle pak dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček, které se odvalí z povrchu samospádem nebo větrem. Také ochrání vaše okna před plísní a vodním kamenem.

Pracovníci mi nejprve okna, parapety a kličky důkladně očistili a odmastili. Poté skleněné plochy ošetřili pomocí technologie NANOCLEAN, nechali zaschnout a důkladně vyleštili 100% bavlněnou plenou pouze na sucho. Nakonec nanesli zmiňovanou impregnaci GLP, kterou opět pořádně rozleštili.

Už je to měsíc, co mám takto ošetřená okna a musím říct, že vydrží mnohem déle čistá a prach na nich tolik neulpívá. Špína se jednoduše skutálí dolů. Okna teď umývám pouze čistou vodou. Žádné čistící prostředky už nepotřebuji a také ušetřím spoustu času a nervů.

Firmě A SERVIS velmi děkuji, nano impregnace oken je skvělá vychytávka. Pokud si i vy chcete odpočinout od neustálého mytí oken, naneste si na okna speciální nano impregnaci skleněných a prosklených ploch jako já. Garantuji vám, že nebudete litovat.

 

Najít kvalitu v době kvantity je těžké. Ale A SERVIS LIPKA vám ji poskytne

Najít dneska někoho, kdo vám kvalitně vyčistí koberce, je jako hledat jehlu v kupce sena. A to platí i u jiných služeb. Na trhu je spousta firem zabývajících se čištěním a úklidem, takže je mezi nimi těžké najít takovou, která bude splňovat všechna potřebná kriteria. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože se u mě doma už pár firem vystřídalo. Bohužel ani jedna z nich mi nedokázala koberce vyčistit podle představ.

48274369 - carpet.

Sedl jsem si proto k internetu a začal hledat, kde je ten zakopaný pes. Zjistil jsem, že všechny firmy, které jsem si objednal, používaly extrakční metodu čištění. Došel jsem tedy k závěru, že je potřeba najít někoho, kdo budou používat něco jiného. A tak jsem našel A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců rotačním kartáčem Praha 3, ti totiž používají strojovou metodu čištění, která je sice o něco dražší, ale výsledek je k nezaplacení.

Po jejich zásahu byly koberce jako nové, bez zašlých skvrn a díky jejich dezinfekčnímu roztoku mi hezky provoněli byt. Jejich zaměstnanci se navíc chovali velmi profesionálně. Nenašel jsem nic, co bych mohl A SERVISU vytknout. Od teď budu na čištění koberců využívat jen tuto společnost.

A jelikož tato firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, rozhodně se na ni budu v budoucnu obracet i v jiných případech, než jen na koberce. Protože jak jsem již říkal, najít firmu na úrovni není nic lehkého, a když už ji konečně najdete, těžko se ji vzdáváte, i za tu cenu, že je suma za jejich služby o něco vyšší. Někdy prostě stojí za to si za kvalitu připlatit.

5 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,
   ano čistíme i podlahy. Jsme odborná firma, která se mimo odstraňování graffiti zabývá i hloubkovým čištěním koberců a podlah, umýváním oken a výloh, odstraňováním plísní aj.

   Pro bližší informace se můžete podívat na naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz a nebo nás kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 1. Dobrý den paní Moučná,

  impregnace se nanáší na umytá a vyleštěná okna a funguje jako ochrana proti nepříznivým vlivům a velmi prašnému prostředí. Tato technologie funguje tím způsobem, že při zaprášení a následném dešti se vytvoří kuličky, které spolu s větrem odvalí z okna pryč samospádem. Perličky vody vezmou s sebou veškeré nečistoty z oken, které se na okně usadily. My nabízíme našim zákazníkům ochranu oken GLS, což je nano impregnační nátěr skla. Díky této skvělé technologii vám zaručíme, že vaše okna zůstanou čistá 4 až 6 let po aplikaci.
  Pokud byste měla o mytí oken, nebo jiné naše práce zájem můžete se pro bližší informace podívat na naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz a nebo nás kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno