Nezáleží na tom, jestli se připravujete na vstupní pohovor do nového zaměstnání nebo k první hodině v tanečním kurzu. Společenské šaty vám pomohou navýšit sebevědomí, díky čemuž se váš mluvený i neverbální projev stane mnohem jistější.

Šaty se ze 60 % podílejí na vašem úspěchu či prohře. Pokud své oblečení dokonale sladíte s pohybem těla, tónem hlasu a očním kontaktem, jen málo kdy pocítíte negativní ohlas.

 

Jak si vybrat správné společenské šaty

Především je to o výběru správného výrobce a následně modelu, který vám bude sedět. Respektování fyzické konstituce je tou nejdůležitější strategií při výběru oblečení. Je nutné si uvědomit, že společenské šaty nejsou obyčejným oděvem, jako je tomu u tradičního trička nebo mikiny. Tato oblast módního segmentu symbolizuje váš charakter a navíc jsou spojené s podstatnou událostí. Ať už jde o večírek, či firemní schůzku, nakupujte vždy tam, kde se mohou pochlubit kvalitním materiálem a trendy střihem.

 kasandra-dr-sako

Nakupujte u Modestie

Nakonec vám prozradíme, kde se dají společenské šaty koupit za velice přijatelné ceny a zároveň získat jistotu, že se vám vaše investice vrátí v podobě spokojeného nošení. Společenské šaty patří k významným atributům mezilidských vztahů, upoutejte na sebe pozornost a zároveň si zachovejte jistou dávku elegance. Navštivte internetové stránky ryze českého výrobce Modestia na jejich webových stránkách, nebo se vydejte na průzkum do kamenné prodejny v hlavním městě pražském.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno