Stop pocení s Biotherm Deo Pure

Biotherm Deo Pure antiperspirant přináší vysoce účinné a profesionální řešení pro všechny, kteří vyžadují dlouhodobou ochranu a mimořádnou péči. Jemná a velmi příjemná vůně vám pomůže cítit se pohodlně za každé situace. Biotherm Deo Pure také plně pečuje o vaši pokožku, díky čemuž jej můžete bez obav použít na citlivou nebo podrážděnou pleť po depilaci.

 

Stoprocentní ochrana proti spálení

Milujete slunce, opalování a poklidný odpočinek u vody? Letní opalování patří k oblíbeným aktivitám mnohých z nás, avšak nese s sebou také značné riziko v podobě spálené kůže a možnosti vzniku rakovinných buněk.

Díky kvalitnímu opalovacímu mléku bude naše pokožka plně chráněna a hydratována. Jedním z takových vysoce kvalitních opalovacích mlék je bezesporu také Dermacol Sun Milk Spray. Jedná se o voděodolné mléko na opalování s mimořádně zvláčňujícím účinkem.

 41-55500-pletove-serum-emulze-frais-monde-thermal-spa-water-150ml-w-citliva-plet

Dejte sbohem dehydratované pokožce

Nezáleží na tom, jestli se koupete v bazénu, kde je kůže vystavena působení chloru, nebo v moři se slanou vodou, vaše pokožka trpí. Působením těchto vlivů se naše pokožka stává citlivou a dehydratovanou. S pomocí kvalitní hydratační tělové kosmetiky můžete těmto vlivům předcházet a užívat si léta plnými doušky.

Nejste fanynka klasických krémů a tělových mlék? Použijte vyživující tělový sprej, který se snadno aplikuje na pokožku. Naprostým hitem letošního léta se však stala Frais Monde Thermal Spa Water. Termální voda disponuje širokou škálou léčivých a zvláčňujících látek, díky čemuž je vhodná zejména po dlouhodobém opalování.

 

Tyto a mnoho dalších přípravků koupíte na www.elnino.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno