Pak přišel první telefon – posunutí termínu. To jsem ještě chápala, někdy prostě může nastat komplikace i u sebe lepší firmy. Jenže potom zavolali znovu, kdy mě oznámili, že čištění podlahy musí proběhnout ve dvou různých dnech, které dokonce ani nebyly hned za sebou. To jsem rovnou řekla, že děkuji, ale o jejich služby nemám dále zájem, protože jsme si s kolegy nemohli dovolit dále čekat.

Takže hledání začalo na novo. Pátrala jsem po internetových vyhledávačích po jiných firmách, které mi zajistí kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění podlah Praha 7,  a ihned je kontaktovala. Řekla jsem jim své požadavky a zeptala se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byla jsem opravdu mile překvapena, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Sledovala jsem je jen chvíli, abych je nerušila při práci, ale používali krásně voňavou chemii a velký stroj, kterým kartáčovali povrch podlahy.

Po vyčištění a umytí chemie z povrchu podlahy zůstala podlaha krásně čistá a lesklá. Není nic, co bych jim mohla vytknout, jsem nadšená a máme s kolegy radost, že nás dokázali zbavit našeho problému.

 

Hloubková dezinfekce, mechanické čištění, tepování koberců a čalounění Praha 7

A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Praha 7,  zajišťuje a realizuje stálé i nárazové služby spojené s hloubkovým čištěním koberců a tepováním koberců a čalounění. Toto hloubkové čištění koberců provádí metodou trojkombinace – kotoučový stroj, chemie Boesch HDD Ultra a vysoce výkonný vysavač Nevada Soteco.

44128125 - sofa of tissue in a modern living room. 3d rendering

Metoda strojového čištění koberců je sice dražší, ale v moderních technologiích zatím nejúčinnější a nejkvalitnější a také silně dezinfekční. Dezinfekce této metody je natolik hloubková a účinná, že je vhodná především do prostředí kde se pohybují děti, alergici a kde majitelé chovají domácí zvířata. Hodí se i do prostředí sanatorií a seniorských zařízení.

Firma za několik let vyzkoušela více metod, které nebyly tak účinné a zákazníci se na ni obraceli s reklamacemi. S přechodem na strojovou metodu čištění koberců tyto reklamace výrazně ubyly a vlastně se nevyskytují vůbec, protože koberce, které firma nezvládne vyčistit,  jsou určeny k odpisu a výměně.

A SERVIS dříve používal extrakční metodu, ale po proschnutí chemie a vody, se objevovaly na kobercích fleky, které již bylo obtížné odstranit. Strojová metoda čištění koberců je po vyčištění a  po vyschnutí souvislá a bez fleků a stínů. Je to díky tomu, že je zde proces kartáčování v kombinaci s dezinfekční chemií Boesch HDD Ultra, která na sebe naváže nečistoty ze struktury koberce.

Po použití kotoučového stroje a chemie se vše vysaje vysoce výkonným vysavačem – odsají se tak nečistoty, alergeny, roztoče i vlhkost. Tam kde je koberec velmi zatěžován (u vchodů do firem, restauracích, klubech, atd.), se doporučuje častější čištění koberce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno