Pořídili jsme si štěňátko labradora. Těm, kteří tuto rasu znají, asi nemusím vysvětlovat, jaký žrout dokáže takový pejsek být už v raném věku. Naše štěňátko venku na procházce sešrotovalo všechno, na co přišlo, tisíckrát jsem mu z tlamičky vytahovala kameny, nedopalky od cigaret a sáčky. Ale ne vždycky jsem byla tak rychlá, často mě předstihlo a spolklo všemožné odpornosti. To se člověk ani nediví, když pak takové štěně chytne příšerný průjem. Volala jsem veterináři a ten mi řekl, že to pravděpodobně nic nebude, že naše štěně potřebuje v klidu odpočívat, mít dostatek tekutin a nechodit ten den ven. A kdyby to nepřestávalo, tak ať další den přijdeme. Jenomže to není žádná sranda mít doma štěně s průjmem. Než jsem stihla nějak zabezpečit koberec, stihlo ho několikrát pořádně znečistit. Štěňátko se ale do večera vzpamatovalo a průjem přestal. Jen náš koberec dost smrděl a vypadal, jako kdybychom si ho přinesli odněkud ze smetiště.

Přítel mě chtěl odměnit za perný den a objednal čištění koberce. Brzy přijeli zaměstnanci z firmy A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Praha 3. Přivezli si s sebou různé technické vymoženosti, před kterými naše štěně prchlo, takže se mohli do čištění pustit bez vyrušování. Byla jsem ráda, když mi řekli, že prostředky na čištění, které používají, náš koberec i vydezinfikují – po průjmové eskapádě našeho štěněte se to docela hodilo.

Čištění bylo hloubkové a důkladné – to jsme potřebovali. Hlavně bylo nutné nějak načechrat zplihlé vlasy koberce. Na to byl perfektní vysavač, který použili na závěr celého čištění. Vysál nečistoty a díky extra silnému tahu provzdušnil i vlákna koberce, který teď byl příjemný na pohled i na dotek. Největší radost z koberce mělo naše štěně, okamžitě po jeho doschnutí se na něm vyválelo a usnulo. Pejskové zkrátka kvalitu poznají.

Profesionálové na čištění střešní oken, zimních zahrad, prosklených výtahů, zdviží, lodžií, balkonů. Výškové práce Praha 3

V našem kadeřnictví máme několik velkých oken, aby zákazníci měli hezký výhled do zahrady, když už v našich křeslech sedí. Jejich nevýhodou ale je, že je tím pádem musíme i častěji umývat. Protože k nám chodí hlavně ženy a to ony si prohlížejí hodně, jestli je něco hezky uklizené nebo ne. Chodit sem hlavně muži, tak na to asi víc kašleme, protože ti si takových věcí vůbec nevšímají. Ale už nás je  tak často umývat nebavilo, tak jsme si řekly, že si je necháme umýt od odborníků nějaké úklidové firmy.

50744615 - hair salon

Projela jsem proto několik článků na internetu a dočetla se o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha 3, čištění fasád, práce ve výškách, která se mi ze všech zamlouvala nejvíc. Ještě ten den, co jsem ji našla, jsem zavolala na centrálu a domluvila se s pracovníky na termínu. A byla jsem mile překvapená, že mohli už za tři dny a neměli žádný problém s tím, že by přijeli až večer, kdy už bude kadeřnictví zavřené. A s výsledkem jejich práce jsem byla spokojená stejně tak, jako s jejich přístupem.

Okna byla krásně umytá. Potom na ně pracovníci A SERVISU nanesli nano impregnaci na sklo – GSP, díky které okna vydrží čistá fakt docela dlouho, protože špínu potom smyje pouhý proud vody. Jsme s kolegyněmi velmi spokojené a službu mytí oken Praha od A SERVISU určitě využijeme v budoucnu znovu. Rády bychom vyzkoušely i čištění podlah, protože ta naše se zašpiní raz dva. I cena se mi zdála poměrně přijatelná, i když byla vyšší, než u většiny úklidových firem. Zaměstnanci byli navíc velice milí, takže já jsem suma sumárum spokojená úplně se vším a neměnila bych.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno