Jste příznivcem vodních radovánek a máte rádi plavání? Necháváte se však rádi zároveň hýčkat a občas potřebujete pořádnou dávku odpočinku a relaxace? Pak je tu právě pro vás kombinace bazénu a vířivky s názvem Swim Spa.

Swim Spa je skvělou alternativou zahradního bazénu, která navíc nabídne možnost užít si vodních radovánek po celý rok bez ohledu na počasí a roční období, ale v případě některých modelů i možnost relaxace díky kombinaci bazénu s vířivkou. Swim Spa je zkrátka vířivka a vyhřívaný bazén v jednom. Není to skvělé?

 

Vodní protiproud

Swim Spa je v zásadě bazén, který je ale navíc vybaven vodním protiproudem. V bazénové části Swim Spa si mohou zaplavat děti i nadšení sportovci. Díky protiproudu vody je zde možnost plavání v jakémkoliv stylu. Ve vířivkové části navíc Swim Spa nabízí unikátní možnost relaxace přímo na vaší zahradě.

 

Interiér i exteriér

Swim Spa umožňuje efektivní celoroční provoz, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Každého majitele pak nadchne velmi snadná údržba i obsluha, tichý chod a nízká energetická náročnost. Voda je pravidelně dohřívána a filtrována. Tento bazén s protiproudem je tedy během chvilky připraven k použití.

 

SPA Studio s.r.o.

Otázkou však zůstává, kde zakoupit opravdu kvalitní Swim Spa? Jedním z velmi kvalitních prodejců a odborníků v oboru vířivek a Swim Spa je společnost SPA Studio s.r.o. Jednotlivé možnosti vířivých van a Swim Spa si můžete prohlédnout přímo v showroomech SPA Studia v Praze, v Mladé Boleslavi nebo v Ostravě. Vybírat můžete z modelů mnoha velikostí a tvarů. Odborníci ze SPA Studia vám s výběrem vhodného modelu velice rádi pomohou. Neomezujte se a nechte se hýčkat, přijďte si vybrat Swim Spa a na míru vašim požadavkům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno