Jak si vyrobit unikátní kryt na mobil, čtečku nebo tablet

1.Popusťte uzdu své kreativitě a vyberte si obrázek, který byste na svém mobilu chtěli mít. Může jít o luxusní momentku staženou z internetu nebo o vaši vlastní fotografii nebo oblíbený motiv. Fantazii se meze nekladou.

2.Navštivte e-shop www.skinzone.cz a klikněte na ikonku Vlastní styl. V jednoduchých krocích si pak vyberte velikost a typ zařízení, na které chcete svůj personalizovaný kryt nechat vyrobit.

3.Nahrajte zvolenou fotografii a přizpůsobte ji tvaru svého krytu. Můžete například zvýraznit jen některou část a zbytek oříznout. Pokud hledáte inspiraci, nakoukněte do galerie, kde čeká více 900 použitelných motivů.

4.Odešlete objednávku a postupujte podle instrukcí. Do 2-3 dnů se můžete těšit na zbrusu nový skin nebo kryt na mobil, který stačí snadno vyměnit za váš nudný a ošoupaný.

5.Pochlubte se svým výtvorem přímo na stránkách společnosti Skinzone™ nebo sdílejte svůj umělecký výtvor třeba na facebooku, pinterestu nebo instagramu a užijte si komentáře od nadšených obdivovatelů. Díky nim zároveň zjistíte, kdo z vašich přátel, známých nebo příbuzných by ocenil originální kryt na mobil jako dárek pod stromeček.

huawei%20mate%208

Společnost společnosti Skinzone™ se výrobě dekorativních skinů a produkci krytů pro mobilní telefonu věnuje více než pět let. Nestále vylepšuje a rozšiřuje svůj sortiment tak, aby vyhověl i těm nejnáročnějším požadavkům od zákazníků, kteří opravdu vědí, co chtějí. Mezi absolutní novinky patří například kolekce motivů skupiny NO NAME v oblíbené galerii MUSIC BANDS, která nabízí skiny s obrázky populárních kapel české provenience. S takovým skinem pro mobil budete vždy IN a na vlně s nejnovějšími módními trendy. A to zní přece báječně, že ano?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno