Také máte syna či dceru, kteří si tu a tam pozvou na víkend kamaráda, kamarádku, a vy jste nuceni rozkládat gauč nebo připravit lůžko z karimatky na zemi? Možná máte víc dětí, kdy se jedno, dvě, většinu času zdržují u druhého rodiče, a u vás jsou na víkend co dva týdny. Díky úložným postelím snadno získáte druhé kvalitní lůžko, a ještě k tomu i úložný prostor.

Pohodlné a kvalitní výsuvné lůžko

Pokud si pod pojmem rozkládací postele představíte nábytek, který sice nabídne na chvíli dvě místa na spaní, ale na dlouhodobé užívání to nebude, jste na omylu. Moderní rozkládací postele jsou velmi praktické, kvalitní a využijete je jak v dětském či studentském pokoji, tak třeba v hostovském pokoji.

Jedná se o rozkládací postele s úložným prostorem z masivu a jsou řešeny tak, že i když je budete používat na každodenní spaní pro jednoho nebo více uživatelů, spánek bude kvalitní a zdravý. Postel je rozložitelná na dvojnásobek své složené šířky. Ať už je rozložená nebo složená, vždy se dostanete k úložným prostorům. Do nich můžete ukládat školní potřeby, peřiny a polštáře, sportovní potřeba, hračky…

Rám postele tvoří masiv o šíři 4 cm. Jde o kvalitní kus nábytku, s nímž budete jistě spokojeni. Ostatně můžete se na něj přijít podívat do prodejen v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Ostravě nebo Táboře.

Matrace pro rozkládací postel

Dokonce můžete koupit i speciální matrace pro rozkládací postele. Jde o rozkládací matrace ze studené HR pěny nebo matrace z paměťové pěny VISCO v kombinaci se studenou HR pěnou. Jsou určené do rozkládací postele SOFA DUO a jsou nabízeny ve variantách DUO nebo TRIO. Provedení DUO dělí matraci na dvě stejné poloviny, u provedení TRIO je jedna polovina nedělená a druhá dělená na půl, čímž vznikne opěrák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno