Hranice mizí a svět je stále propojenější. Pokud má člověk v životě uspět, musí se naučit se světem komunikovat. Čeština je sice krásný jazyk, ovšem nestačí. Velmi důležitá je dnes právě angličtina. Usnadněte vašemu dítěti vstup do života a zapojte ho do výuky angličtiny co možná nejdříve. Myslíte si, že se dítě v předškolním věku nenaučí mluvit a je zbytečné ho výukou trápit? Je tomu přesně naopak! Zjistěte, jak se i vaše dítě naučí ovládat základy angličtiny rychle a zábavnou formou.

 

Největší šance do 6 let!

Vývoj lidského mozku je fascinující záležitostí, což pozoruje každý rodič. Dítě se cca od půl roku učí poznávat svět a vstřebává informace z okolí. Dětský mozek je unikátní tím, že v raném období tj. zhruba do 6 let, vstřebává informace automaticky. Děti se v tomto v předškolním věku rychle učí, chápou a zapamatovávají si věci. Právě proto je určitě vhodné s výukou cizího jazyka u dítěte začít právě v předškolním období. Děti jsou schopny zapamatovat si slovíčka třeba jen ze hry. Snadno se učí i odposlechem. Zjednodušeně řečeno – dítě odposlouchává svůj mluvní vzor (rodiče, učitele aj.) a pouhým napodobováním a opakováním slov a slovních spojení si rozšiřuje slovní zásobu. Právě proto je vhodné k českému jazyku ještě přidat angličtinu. Dítě ji do sebe bude „vsakovat“ stejně snadno jako češtinu. Tato funkce bezděčného učení ale postupem věku mizí. Děti ji ztrácí někdy kolem 7. roku života.

 

Spolehněte se na školku

Pokud anglicky neumíte či nemáte čas vaše dítě učit, vyberte mu školku s výukou angličtiny. Velké popularitě se díky nabídce výuky angličtiny a proaktivnímu přístupu k dítěti těší mateřská anglická školka Praha Motýlek. Jedná se o soukromou mateřskou školu, která nabízí nadstandardní služby.

Mateřská anglická školka Praha si zakládá na individuálním přístupu ke každému dítěti. Zaměstnává zkušené pedagogy a při práci s dětmi vychází z poznatků světově uznávaného dětského psychologa Prof. PhDr. Zdeňka Matějíčka, CSc. Zdeněk Matějíček byl průkopníkem v oblasti dětské psychologie, napsal několik velmi zajímavých knih např. Co, kdy a jak ve výchově dětí a knihu Co děti nejvíc potřebují. Obě určitě stojí za přečtení.

Školka nabízí pro děti výuku angličtiny zábavnou formou. Po celý den se děti setkávají s anglicky mluvícím pedagogem a i z běžné konverzace s ním se učí mluvit. Ve školce je na 6 dětí 1 pedagog. Působí zde i logopedka, která se dětem pravidelně věnuje a provádí diagnostiku i terapii řečových vad.

 

Spolupráce s rodiči

Mateřská anglická školka Praha funguje po celý rok. Kdykoliv během roku také děti přijímá. Školka se snaží rodičům vyjít vstříc i prodlouženou otevírací dobou. Mají otevřeno od 7:30 do 18:30. Každý čtvrtý měsíc dostávají rodiče od školky tzv. evaluační list, ve kterém mají záznam o pokroku a úspěších jejich dítěte.

Více se dozvíte na Mateřská anglická školka Praha 8.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno