Máte ráda, když je u vás doma živo, ale zároveň i uklizeno? Milujete své děti i mazlíčky, ale když má přijít návštěva, tak doslova šílíte? Všude jsou chlupy, drobečky a nečistoty.  Víme, že není možné mít doma stále čisto, ale s pohotovým pomocníkem se běžných nečistot na podlaze zbavíte rychle i bez vysavače.

Děti jsou právě ponořeny do svého tvořivého světa. Takže nůžky stříhají a kousky papírků létají všude kolem. Chlupáč je nenápadně krade a dělá si svůj nový papírkový pelech pod stolem.  Vy doslova létáte z obýváku do kuchyně, abyste co nejvíce poklidila a návštěva už možná čeká za dveřmi. Potřebujete ještě nejlépe vysát podlahu, aby papírky a chlupy co nejdříve zmizely, ale vůbec nemáte čas ještě hledat vysavač a zapojovat ho do zásuvek. Takže teď by se vám vážně hodila věcička, která by si s tímto problémem poradila opravdu pohotově.

Bateriové koště Kärcher KB 5  je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodný i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle, pod nábytek a komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelná nádoba lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné.

Více informací o produktu i o dalších šikovných pomocnících pro čištění domácnosti naleznete na www.karcher.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno