Chcete dobře utržit při prodeji nemovitosti? Hodláte být o krok vpřed před konkurencí a uspět na „první dobrou“? Kontaktujte realitní kancelář. Využijte zkušeností profesionálů z oboru, kteří mají reality v malíčku.

Kromě typické podpory v oblasti prezentace, obchodních a právních instrukcí, vyniká realitní kancelář Unicareal i se službou, jež vaši nemovitost velmi zatraktivní. Znáte home staging? Že jste o ní ještě neslyšeli? Jedná se o službu, která zásadním způsobem pomůže s přípravou nemovitosti a jejím optimálním uvedením na realitní trh tak, abyste nemovitost prodali v co nejkratší době, za co nejvyšší cenu.

Rychle a výhodně

Služba představí a zviditelní objekt na realitním trhu a zvýrazní její nejlepší vlastnosti. Základem je úkol vyhovět představám kupujícího o jeho novém domově. Profesionální příprava, která cílí na emoce a základní pudy, zajistí, že se kupující rozhoduje pro koupi během několika okamžiků. Jednoduše řečeno, vybraná nemovitost se stane láskou na první pohled.

Home staging spočívá v maximalizaci hodnoty prodávané nemovitosti. Realitní makléři v Brně mají know-how, které přináší efektivní výsledky. Každá nemovitost je jedinečná a specifická. Prázdná nebo vybavená, moderní nebo klasická, byt nebo dům. Realitní kancelář Unicareal ušije službu na míru specifickým potřebám a rozpočtu každého klienta.

V klidu a pohodě

Na prodej nemovitosti je vhodné se dobře připravit. Člověk se tak vyvaruje stresu, spěchu a řešení věcí na poslední chvíli. Spojit se s profesionály je nejlepší možnou volbou k jejímu úspěšnému, snadnému a rychlému prodeji. Díky home stagingu od Unicareal lze získat před konkurencí značnou výhodu.

Unicareal s.r.o.
Roubalova 455/4
Brno-střed-Stránice
602 00
Tel: 541 211 876
Email: info@unicareal.cz

https://www.unicareal.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno