Plánujete si na poslední chvíli pořádnou zimní dovolenou a chcete vyzkoušet něco nového, originálního? Naším tipem je české pohoří Krkonoše, kde zažijete mnoho zážitků a romantiky.

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím Česka. Svou výškou velmi ohromí, nejvyšší vrch Sněžka má nadmořskou výšku 1603 metrů, což je ve srovnání s výškou např.tatranských štítů jen zlomková výška. To však nic nemění na tom, že Krkonoše jsou velmi pěknou oblastí s velkým množstvím nádherných přírodních úkazů. Pro turisty je zde k dispozici velké množství různých atrakcí, v zimě si můžete naplno užít sněhovou nadílku v jednom z několika kvalitních lyžařských středisek. Přestože Krkonoše jsou mezi turisty oblíbené, v zimě nejsou extrémně přeplněné lidmi jako ostatní známější lyžařské destinace. Užijete si tu tak nádhernou zimní dovolenou plnou klidu a odpočinku. Otázkou však je, kde bydlet. V tomto případě je náš tip jednoznačný – Chalupy Roubal.

Luxus ve starém stylu

Ubytování Chaty Roubal nabízí několik atraktivních ubytovacích zařízení v nejzajímavějších místech Krkonoš. Jednou z nejoblíbenějších chat je chalupa Šípková stojící na svahu Černé hory v blízkosti lyžařského střediska Černý důl. Čím je taková výjimečná? Zejména svou specifickou atmosférou, která je produktem kombinace starého nábytku a celkové architektury chaty s moderními a luxusními řešeními. Atmosféru chat našich prarodičů si rozhodně zamiluje každý, zároveň si však užijete dovolenou v maximálním luxusu a pohodlí. Už jen přidat bohatou sněhovou nadílku a romantika je zaručena!

Druhým oblíbeným ubytovacím zařízením jsou apartmány Farra, které jsou lokalizovány přímo v obci Černý Důl. Ty už na první pohled zaujmou poměrně historicky vypadající budovou, která je však kompletně zrenovovaná jak zvenčí, tak i zevnitř. Pokoje nabízejí maximální luxus pro relax. Tak nad čím ještě přemýšlíte? Zarezervujete si nezapomenutelnou dovolenou v Krkonoších i vy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno