Bižuterie má pověst levného šperku, který nevydrží více než pár dní užívání. Při správné péči se ale dny mohou snadno změnit v měsíce, a když nakoupíte chytře a u kvalitního dodavatele, můžete si svou bižuterii v celé její kráse užívat klidně několik let.

Co prospívá vám, prospívá i bižuterii

Také si myslíte, že vaši oblíbenou bižuterii musíte sundat před každým sprchováním? Jestliže vaší šperkovnici dominují levné kousky, které jsou pasivované nebo pokovené tzv. flash vrstvou, u které dochází k jejímu brzkému omytí nebo narušení agresivním potem, nic jiného vám opravdu nezbude.  Ale kvalitní silně pokovené bižuterní šperky od  www.goldes.cz jsou jiné. Chovají se TÉMĚŘ stejně jako šperky vyrobené z drahých kovů.

Ty zlaté a pozlacené mohou výrazněji poškodit jen některé chemické látky (léky, barvy na vlasy, lázeňské procedury apod.) a samozřejmě pot. Pot působí mnohem agresivněji než voda a jen díky jeho pravidelnému omývání dosáhnete dlouhotrvajícího nádherného vzhledu své bižuterie. Se šperky se tedy klidně spchujte, ale raději je odložte před intenzivním sportováním nebo spánkem.

Citlivější jsou šperky stříbrné a postříbřené. Zatímco na čistém vzduchu je tento kov neomezeně stálý, už velmi nízká koncentrace sulfanu alias sirovodíku (H2S) stačí, aby jeho povrch začal černat (jinými slovy, začíná zde vznikat tenká vrstva sulfidu stříbrného). Stříbro je citlivé také na léky obsahují rtuť, síru nebo jód. Váš organismus se během noci zbavuje právě těchto toxických látek. Odkládáním stříbrných a postříbřených šperků na noc tak prodloužíte jejich trvanlivost nejméně o jednu třetinu.

Mickey přívěsek s řet. Panzer 08-500x350 (1)

Kupujte jen bižuterii, která nekoroduje

Precizně vypracované šperky z e-shopu www.goldes.cz se jemností detailu i designem vyrovnají zlatým i stříbrným šperkům a díky vysoké odolnosti budou sloužit ještě dlouho poté, co obyčejná bižuterie skončí s ostudou v koši.

Pevný povrch odolný proti otěru a mechanickému poškození u zlacených šperků zajišťuje legování ušlechtilými prvky, které šperkům dodávají také nádhernou barvu a punc elegance. Zlacená vrstva je 50-100x silnější než u běžné bižuterie, nejvyšší kvalitu nabízí série výrobků označených jako EXCLUSIVE (až 200x silnější vrstva zlata). Platí to samozřejmě i pro šperky postříbřené.

Díky unikátní použité technologii Subage a pečlivému zpracování jsou všechny výrobky dlouhodobě chráněné před běžným otěrem a dalšími negativními vlivy (pokud se tedy s pozlaceným řetízkem osprchujete, jenom mu tím prospějete). Nabízené portfolio produktů je velmi široké, vybere si proto opravdu každý. Zkrátka nepřijdou ani milovníci šperků z chirurgické oceli.

 Heart full přívěsek-500x350

Produkty firmy Gold Design patří na našem trhu mezi absolutní špičku a obstojí i před těmi nejnáročnějšími požadavky a kritérii kladenými na bižuterní výrobek. Ještě stále si nejste jistí? Přečtěte si recenze zákazníků, kteří nakoupili tuto luxusní bižuterii před vámi ZDE.

Nebuďte otrokem své bižuterie a pořiďte si takovou, která s vámi udrží krok!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno