Najít originální a přitom vkusné šperky pro výjimečné příležitosti ale i každodenní nošení není úplně snadné. Seznamte se s elegancí neotřelých nákotníků nebo kvalitně zpracovaných šperků z chirurgické oceli. S obojím totiž určitě zabodujete.

Luxusní bižuterie dává prostor experimentům

I ty nejoriginálnější šperky musí být především provedeny kvalitně. Pečlivé vypracování a povrch, který odolá i nepříznivým podmínkám (například dešti) jsou základními kameny úspěchu. Kvalitní bižuterie vás bez problémů doprovodí po celý den, aniž by vaši přátelé a známí získali sebemenší podezření. Už žádná zčernalá očka na elegantním přívěsku nebo tmavé skvrny na náramku v místě, kde se vaše ruka opírá o pracovní stůl.

Krásné, levné, odolné a především moderní šperky. Přesně takto lze charakterizovat dekorativní bižuterii vyrobenou z chirurgické oceli. Matný povrch s decentním leskem umožňuje vyniknout detailům zpracování či zakomponovaným ozdobným prvkům, aniž by celek působil příliš křiklavě.

 earrings-734677_640

Bohatá nabídka šperků na jednom místě

Nákotníčky nepatří jen do orientálních pohádek. Stejně dobře a navíc originálně ozdobí i moderní ženu. Nákotníky s promyšlenými detaily skrývajícími se v designových řetízcích a pečlivě zpracovaných přívěscích skvěle vyniknou na nohou obutých ve vysokých podpatcích. Elegantně vyzdvihnou koktejlové šaty na párty i decentně střiženou sukni do kanceláře.

Od našich oblíbených šperků chceme především, aby dlouho vydržely. Chirurgická ocel je svou odolností proslulá, ale téměř shodnými vlastnostmi se může pochlubit i kvalitně zpracovaná pozlacená a postříbřená bižuterie. Produkty značky Gold Design jsou vždy vyráběny s maximální pečlivostí. Zlacená vrstva je proto u všech šperků 50-100x větší (oproti běžné bižuterii) a díky unikátní technologií Subage je jejich povrch pečlivě legován ušlechtilými prvky. Takto ošetřené šperky mají nádhernou barvu a vysokou odolnost. Jsou chráněné proti běžnému otěru a nemusíte si je sundávat ani na sprchování.

 feather-733663_640

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno