Toužíte po krásných a zdravých vlasech, ale to, co se aktuálně nachází na vaší hlavně připomíná vrabčí hnízdo? Máte problém „ukočírovat“ vaši dlouhou hřívu? Teď jedna zásadní otázka: Jak se o vaše vlasy staráte? Podívejte se na vaši vlasovou výbavu: Máte kvalitní kosmetiku a šetrné pomocníky? Že ne? Jednoduše začněte s puls.cz a krásné vlasy se stanou skutečností!

Vše na jednom místě za příjemné ceny!

Puls.cz je specializovaný internetový obchod, který si oblíbili profesionální kadeřníci a všichni, kterým na kvalitě a vzhledu vlasů záleží. Hlavním cílem puls.cz je nabídnout prvotřídní sortiment a umožnit tak všem, aby měli krásné a zdravím zářící vlasy. Pochybujete? Vybíráme za vás:

Na puls.cz najdete širokou nabídku špičkové vlasové kosmetiky. Aktuálně jsou to produkty od profi značek vlasové kosmetiky Goldwell a Nouvelle. Novinkou je například Ochranný systém ESLABONDEXX od Nouvelle. Jedná se přípravek, který se přidává do barvy, trvalé a třeba i do melíru. Má složení, které zabraňuje poškození vlasů. Sežnete zde šampony, laky na vlasy, gely, kondicionéry, séra, masky na vlasy a další přípravky, které pomohou vaše vlasy udržet v perfektní kondici.

 18395YzI

Vše, co potřebujete

Na puls.cz nechybí ani pomocníci. Koupíte zde žehličky na vlasy, fény, hřebeny, strojky na vlasy a další pomůcky, které nesmí chybět. Doporučujeme si domů pořídit profesionální kadeřnické nůžky na vlasy. Lehce s nimi zastřihnete konečky vlasů, čímž ušetříte za služby kadeřníka.

Sledujte slevy

Kromě zboží za běžné ceny zde najdete akční nabídku. Díky ní koupíte vybrané produkty za někdy až směšně nízké ceny.

Začněte o vaše vlasy pečovat! S www.puls.cz nakoupíte vše levně a přitom se zárukou nejvyšší kvality. Seženete zde i produkty pro vybavení kadeřnického salonu.

18886ZWM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno