Když se řekne Ziaja, většině žen se okamžitě vybaví příjemná kosmetika s přírodními ingrediencemi, přívětivou cenou a především s autentickou vůní. Stačí otočit víčkem a rázem se ocitnete uprostřed květinové zahrady, olivového háje nebo tropické džungle. Kosmetika Ziaja zkrátka dokáže potěšit všechny smysly. A které výrobky nejvíce okouzlily nás?

Na úvod je třeba říct, že nezaměnitelné aroma jednotlivých řad není jediným nosným prvkem této kosmetiky. Tím dalším je použití účinných přírodních ingrediencí, jen minimálně zatížených přítomností konzervantů. Lehkost a výživa jednotlivých produktů tak není ničím omezena a zároveň za ně v obchodech nezaplatíte více, než je třeba.

Klíčem k tomuto unikátnímu spojení je kvalitní technologické zázemí (laboratoře, klinické testy apod.) a víceúrovňová kontrola kvality. I proto je kosmetika Ziaja vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou, alergiky i nejmenší miminka.

 

Půvab kozího mléka

Téměř upadlo v zapomnění, dokud jeho unikátní vlastnosti znovu neobjevili zakladatelé značky manželé Alexandra a Zenon Ziaja. Gelová a hebká konzistence denního a nočního krému vám učaruje na první dotek, sladce mléčná svěží vůně potěší vaše něžné já a jako třešničku na dortu dostanete velkou porci kvalitní hydratace a výživy. Řada Ziaja kozí mléko je velmi široká, stačí si tedy vybrat podle svého gusta. Nic neosvěží ruce vysušené od mouky z pečení vánočního cukroví právě tak, jako Ziaja Kozí mléko krém na ruce a nehty.

 

Kouzlo kakaových tropů

Kakaové máslo a máslo karité – dvě ingredience pro efektivní zjemnění a hydrataci pokožky spojily své síly v kosmetické řadě Ziaja Cupuacu. Krystalické mýdlo, krystalický suchý olej pro pokožku a vlasy, samoopalovací tělové mléko a další produkty spojuje lahodná kakaová vůně, která vás mrknutí oka přenese do dětství nad hrnek horkého granka. Efekt krásnějšího a zdravějšího vzhledu celého těla je ještě umocněn jednoduchým použitím – i když Cupuacu jemně promastí pokožku, nezanechává na ní nepříjemné stopy. Můžete ho použít kdykoli během dne, což rozhodně oceňujeme. Jeho vůně navíc doslova nabíjí energií, což je v předvánočním shonu doopravdy třeba.

 

Svěžest z koruny kokosové palmy

Jemná pokožka rtů trpí změnami proměnlivého počasí za okny zdaleka nejvíce. Nepříjemnému pocitu pnutí a praskání dokáže účinně předcházet kokosový balzám na rty Ziaja. Hydratuje a navíc vytváří účinný ochranný film, který vydrží opravdu dlouho a nesetře se ani při pozvolném popíjení svařeného vína na adventním trhu (máme vyzkoušeno). Jeho vůně je navíc příjemně svěží a vůbec ne tak sladká, jak jsme z kosmetiky zvyklí. A palec nahoru má od nás tento výrobek i díky svému hygienickému balení v malé tubičce. Pokud stejně jako my rádi přenášíte kosmetiku po kabelkách, nemusíte se tak případné kontaminace bát, nebo vyhazovat balzám po každém prodělaném oparu či nachlazení. A to vaše peněženka zaručeně ocení.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno