Ale kdo by se chtěl připravit o krásný den jen proto, že mu staré křeslo nedovolí si pohodlně sednout? Sedací vaky jsou z toho pohledu malou revolucí. Nabízejí flexibilní sedací plochu, která se okamžitě přizpůsobí křivkám vašeho těla. Podpírají vaše záda tam, kde je to potřeba a brání tak přetěžování. Už si nemusíte pod bedra vkládat polštář, abyste se cítili pohodlně!

 

Zázrak jménem polystyren

Za vše mohou drobné polystyrenové kuličky s označením EPS100, které vyplňují kvalitní sedací vaky. Nesléhají se a při dosednutí utvoří ve vaku dokonalý otisk vašeho těla, takže se vám bude sedět stejně dobře jako v nábytku vytvořeném přímo na míru. A to ještě není vše. Polystyren navíc skvěle vede a akumuluje teplo, takže vaše posezení bude maximálně komfortní i z hlediska teploty. Kvalitně podepřená a prohřátá záda? To je sen snad každého z nás! Unavené svaly si odpočinou a bolest pomalu mizí, ať už si čtete, vyšíváte nebo třeba sledujete televizi.

Pohodlná relaxace není jen pro single!

Také vnímáte sedací vaky jako solitér, ostrůvek na podlaze obývacího nebo dětského pokoje? Ale tím zůstat nemusí. V e-shopu Relax-vaky.cz můžete vybírat z originálních sedacích vaků Zipper, které lze spojit dohromady díky praktickému zipu. K mání jsou klasicky tvarované kousky i rohové modely vzájemně propojitelné třeba do tvaru pohodlné sedačky pro celou rodinu. Jedinečný modulový systém sedacích vaků Zipper vám umožní sestavit si své posezení tak, jak právě potřebujete. Nechte se inspirovat barevnou paletou potahů a udělejte ze svého domova skvělé místo pro odpočinek! Náš tip: Pro děti jsou ideální dětské sedací vaky ve tvaru zvířátek, pohádkových postaviček nebo třeba s designem sportovních míčů. Ať už máte doma něžnou princeznu nebo nezkrotného rošťáka, na Relax-vaky.cz si každý z nich určitě najde to své. Vyzkoušejte to!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno