V žádné domácnosti by neměl chybět kvalitní šicí stroj, který v případě potřeby opraví roztrhané tričko, zašije dírku v kapse u vašich nových džínů nebo dcerce vaší kamarádky ušije líbivého látkového kamaráda – například sovu, pejska či slona. Ne každá žena v domácnosti ale ovládá složité stroje, které se vyznačují nespočtem knoflíčků a čudlíků, nemluvě o vyšší váze, díky které je šicí stroj hůře přenosný. Proč se tedy nespolehnout na kvalitního, leč snadno ovladatelného společníka, se kterým šít zvládnout i naprostí začátečníci?

Vsaďte na značku s dlouhou tradicí

Mezi nejněmější značky se právem řadí i Elna – značka šicích strojů, které se vyznačují snadnou obsluhou, jednoduchým užíváním, nízkou hmotností a celou řadou dalších pozitivních vlastností, pro které stojí za to věnovat výrobkům pozornost. Hledáte-li praktický kousek, který se nejen snadno ovládá, ale je lehký a k tomu všemu ještě dobře vypadá, pak právě pro vás máme celkem tři zajímavé tipy – dokážete si mezi nimi vybrat?

  • Šicí stroj Elna 1000 Sew Fun

S tímto šicím strojem se neztratí žádná svědomitá hospodyňka, která potřebuje čas od času pomoc s rozpáranými švy. Šicí stroj Elna 1000 Sew Fun se pyšní atraktivním vzhledem a svým majitelům poskytuje praktické funkce pro základní potřeby šití – pro začátečníky je tedy jasnou volbou číslo jedna!

 1160

  • Šicí stroj Elna eXplore 240

Vysokou kvalitu, kompletní sadu stehů a celou řadu pozitivních vlastností vám nabízí snadno ovladatelný šicí stroj Elna eXplore 240. Chcete-li se naučit šít nebo potřebujete svědomitého parťáka pro základní šicí operace, je tento šicí stroj vaší horkou kartou.

  • Šicí stroj Elna Lotus

Přitažlivý design, jednoduchá obsluha, základní šicí operace a nízká váha – tohle všechno a mnohem více vám může nabídnout kvalitní šicí stroj Elna Lotus. Práce s ním je snadná a obsluhu se naučí i začátečníci.

15573

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno