Chtěla byste si ušít vlastní, originální, módní kousek? Patří šití mezi vaše hobby a nebojíte se do svých modelů obléknout celou rodinu? Pak bezesporu oceníte spolehlivé šicí stroje, které bez problémů zvládnou i náročnější práci. Ať už patříte mezi začátečníky, profesionály nebo zkušené švadlenky, zasloužíte si šicí stroje jen v té nejlepší kvalitě!

 

Šití bez chybičky

Mezi oblíbenou klasiku patří šicí stroje Gritzner, které nabízejí nekonečné možnosti využití. Model Gritzner Tipmatic 6122 se může pochlubit kvalitním průmyslovým rotačním pozlaceným chapačem a systémem horního podávání IDT. Originální IDT-systém můžete dle potřeby snadno zapnout a vypnout a nabízí vám možnost, jak vcelku pohodlně pracovat se silnými látkami nebo několika vrstvami látek, což je naprosto ideální například pro tvůrce nepřehlédnutelného patchworku. Dokonale jej také využijete při práci s tenkými materiály, jako je například hedvábí. Látky za použití tohoto systému nekloužou a práce se tak stává výrazně komfortnější. Tento typ šicího stroje vám rovněž umožňuje využití široké řady stehů a to od jednoduchých rovných nebo entlovacích stehů až po ozdobné řecké či plástové. Gritzner Tipmatic 6122 je vhodný pro každodenní použití s vícehodinovým zatížením. Díky svému kvalitnímu dílenskému zpracování se váš šicí stroj nepokazí a kdykoliv budete potřebovat doplňkové příslušenství, seženete ho rychle a pohodlně online.

 

Novinka se super výbavou a cenou

Novinka mezi šicími stroji Gritzner nese název overlock Gritzner 788. Tento typ stroje můžete nyní získat se sadou rozmanitých patek v hodnotě 2000 Kč zcela zdarma. To ale není vše, co vám může tento šicí stroj nabídnout. Volné rameno umožňuje snadné obšívání rukávů či nohavic. Pracovat můžete se třemi nebo čtyřmi nitěmi najednou a jednou či dvěma jehlami, díky kterým vytvoříte celou řadů stehů. Zapomenout můžete i na krčení materiálů! Díky diferenciálnímu podávání vám půjde šití doslova jako po másle. S kvalitními šicími stroji budete vytvářet modely zcela bez chybičky!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno