Plánujete se svou třídou vyrazit za dobrodružstvím? Pak je škola v přírodě tou skvělou volbou pro vás i vaše žáky! Vychutnejte si přírodu, zábavu i učení na zajímavém místě. Jsou však kritéria, která musí školy v přírodě – ubytování – splňovat. Která to jsou?

Hledáte správný hotel pro vaši třídu? Máme pro vás tip

Chcete najít správný hotel pro všechny budoucí školy v přírodě? Ubytování na Benecku vás nadchne svým vybavením i okolím. Hotel ProFamily TOP Benecko nabízí ubytovací prostor, kde se může pořádat letní tábor, lyžařský výcvik i školka v přírodě. Ubytování je vhodné také pro adaptační kurzy na začátku školního roku či jiné adaptační pobyty.

Nejdůležitější je bezpečí dětí

Když vybíráte nové ubytování pro školu, určitě hledíte na krásné prostředí plné zajímavé přírody, ale především na bezpečí a komfort hotelu. Proto je rodinný hotel na Benecku skvělou volbou. Krásné a čisté pokoje, moderní hřiště a vnitřní vybavení určené pro skupiny s dětmi. Ubytování pro školy v přírodě je vhodné díky společenské místnosti, kde můžete v klidu zahájit vyučování. Skvělou volbou je tento hotel i v případě zimní školy v přírodě, jelikož hotel u sjezdovky je jako dělaný pro lyžařský výcvik.

Ubytování pro školku? I ti nejmenší se budou mít jako v bavlnce

Škola v přírodě je určená pro děti základní školy, co ale i děti menší? Školka v přírodě je v posledních letech velmi oblíbenou akcí, kde se děti dokáží více osamostatnit a zažijí ve svém kolektivu mnoho zábavy i dobrodružství. I pro tyto děti je hotel na Benecku určený.

Nezapomeňte na to, že vedle krásné přírody, skvělého vybavení i nespočtu turistických cest je nutné mít připravený také vlastní program, s nímž své žáky nadchnete. Proto nepodceňujte plánování školy v přírodě a připravte se důkladně na vyučování i na odpolední program.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno