Vysoce kvalitní podlahové vysavače jsou v aktuální době jistě jedny z nejspolehlivějších domácích pomocníků při opravdu krizových situacích. Mají svůj typický štíhlejší a protáhlejší tvar, a poněvadž jsou schopné stát bez cizí pomoci, jsou také skladnější, takže si je můžete nechat při ruce kdekoli tam, kde je jich potřeba skutečně nejvíce. Modely od známé značky Gorenje SVC216FR, SVC144FBK, SVC144FW nebo model SVC216FS jsou navíc vyřešeny i designově, takže není třeba je schovávat za dveřmi úklidových místností.

 

Praktické a lehké vysavače na dosah vaší ruky

Jejich hlavní předností je samozřejmě lehkost a skladnost. Na hmotnost tyče vysavače klademe při výběru velký důraz, protože při vysávání totiž budete držet téměř celou váhu spotřebiče v ruce. Optimálním stavem je, aby celková hmotnost byla okolo 4 kg.

Při nákupu se také zaměřte na celkový způsob napájení a vyberte si přesně takový přístroj, který bude odpovídat vašim specifickým nárokům. Kvalitní tyčové vysavače totiž mohou být napájeny ze sítě kabelem nebo mají vnitřní akumulátor, který je nutné dobíjet v klasické základně. Praktičtější je jistě takový přístroj, který nemusíte zapínat do žádné zásuvky, jelikož si jej odnesete kamkoli, nicméně síťové vysavače většinou mívají vyšší výkon a a neomezují vás časem výdrže baterie. Modely od značky Gorenje však zvládnou na jedno nabití až celou hodinu provozu, což vám jistě bude při běžném poklízení stačit.

 

Používejte je k jakékoliv práci

Nyní si představte vysypanou mouku na podlaze kuchyně, nepřístupné úzké schody, zaprášené závěsy, hojný nepořádek ve vašem autě nebo neodstranitelné chlupy od domácích mazlíčků na sedací soupravě, nic není pro tyčový vysavač problém. S moderními přístroji od značky Gorenje se snadno manipuluje, navíc se díky úzkému nástavci nebo odpojitelnému ručnímu vysavači dostanete i do prostor, kam klasický vysavač prostě nezajede. Praktičnost těchto tyčových vysavačů je v tomto ohledu zkrátka přímo neocenitelná! A s objemem nádoby na odpad až 0,6 litru není nutné takový vysavač čistit po každé jednotlivé práci nebo úkonu.

 

Stačí v noci nabít a po celý den dokážou pracovat

Moderní tyčové vysavače značky Gorenje potřebují k plnému nabití pouhých šest hodin zapojení do základny a následně vydrží celou hodinu pracovat. Navíc kdykoli přístroj během dne do základny postavíte, akumulátor se bude dobíjet zcela průběžně a bude tak vždy připraven k akci. Nehrozí tedy, že byste museli úklid odložit, jelikož nebude přístroj nabitý a tím i připravený k použití. Indikátor nabíjení baterie vás také upozorní, v jaké přesné etapě je třeba vysavač dobít, takže si můžete snadno kontrolovat čas, po který vám ještě přístroj vydrží sloužit.

S moderními tyčovými vysavači značky Gorenje vám odpadne velké množství starostí s běžným úklidem, je proto na místě, abyste zvážili, zda nenastal ideální čas, kdy se na něj konečně spolehnout!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno