Tajemná a vyzývavá vůně, která přímo volá po tom, aby ji nosila žena odvážná, milující výzvy. Taková je Alien Flora Furura, novinka roku 2018 z dílny Thierry Mugler. Představuje paprsek pozitivní energie a optimismu, vybočuje ze zaběhlých kolejí, je tajemná a přitom svěží, s nádechem Orientu. Tóny cedrátu a Buddhova dřeva se propojují s kvetoucím nočním kaktusem a doplňuje je santalové dřevo a bílá ambra. Mystická a osvěžující vůně pro ženu, která se nenechá zastrašit, je pro letní horké noci jako stvořená.

V Escada naopak vsadili na opravdové léto a dovolenou. Jejich novinka vás přenese na slunné pláže Itálie, kde si s vlasy pohrává vánek, v dáli šumí moře a v útulné kavárně na pobřeží ukusujete vyzrálý šťavnatý meloun. Právě vodní meloun a ovoce tvoří základ parfému Sorbetto Rosso, následované mořskou vodou, ambrou a pižmem. Podmanivá vůně pláží, italského slunce a jiskřivého vína zaujme všechny milovnice moře, procházek podél pláže a čerstvého ovoce.

Spíše stálice než novinka je květinově-citrusová vůně Green Tea Mimosa od Elizabeth Arden. Osvěžující zelený čaj je doprovázen citrusy, k nimž se připojuje sladká mimóza, afrodiziakální heliotropin a mandlově-vanilkové podtóny. Společně vytváří jiskřivou vůni plnou optimismu, léta a radosti. Zamiluje si ji každý, kdo si rád užívá života, sluníčka, přátel a svobody. Nabije vás energií ráno i večer, v rozpáleném městě i klimatizované kanceláři.

Léto nám dává možnost užít si každý den od východu do západu slunce podle svých představ. Vyberte si jako doprovod parfém, který vás nabije. I když zrovna nebudete moci běhat po pláži nebo se potápět v moři, alespoň si ty chvilky svobody a volnosti můžete kdykoli připomenout.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno