Jestli jsem si něco zamilovala, tak je to poslouchat výmluvy lidí. A ještě více jsem si zamilovala jim ty výmluvy vyvracet. Například, jak se dneska snaží všichni ušetřit i na věcech, na kterých by se z hlediska kvality prostě šetřit nemělo.

Jdu po supermarketu a vidíte je, jak si dávají do košíků nekvalitní potraviny, protože jsou levné. Nebo, když si dokonce kupují prošlé potraviny, jenom proto, že byly ve slevě. Vždycky si řeknu dobře, tak jo. A potom vám někdo řekne: „Neutrácíš nějak moc?“, když vidí, že si místo té moučné umělotiny, které většina říká šunka, si kupuji balení šunky s vysokým obsahem masa, co už má se šunkou opravdu něco společného.

A já jim jen řeknu, že ne, a už se na mě dívají na rozmlsaného vyhazovače peněz. Vždycky mi na to řeknou, na to my nemáme peníze. Ale potom přijdete k nim domů, otevřete spíž a co tam nevidíte! Patery brambůrky. A na to peníze máte? A oni řeknou, že to je levný. Ale když to sečtete, že mají pokaždé takové zásoby, tak zjistíte, že na to peníze mají, jen se jim nechce investovat. Ale to není jen otázka potravin. I v jiných ohledech si lidi nechtějí připlácet.

Dalším takovým nápadem mě teď napadají třeba i úklidové firmy. Každý zadá do google levná úklidová firma. Asi nikdo tam nedá: „kvalitní úklidová firma“, což je dost škoda, protože tak třeba přijdou o možnost najít výbornou úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Praha 3, od které si nechávám čistit koberce a jsem spokojená.

Jejich službu čištění koberců Praha bych určitě všem třeba hned doporučila. Navíc nejsou tak drazí, jsou jen dražší, než ostatní. Ale zato kvalitní. Vždycky, když se mi někdo začne vymlouvat, řeknu mu, že by měl vážně zdokonalit své vymlouvací schopnosti. A pokud možnost nešetřit na věcech, na kterých se šetřit nemá.

Pokud hledáte kvalitní mytí oken, obraťte se na Výškové práce Praha 3

V našem léčebném centru se snažíme pacientům nabídnout co největší komfort – už tak se mnohdy cítí nepohodlně, že nejsou zcela zdravotně v pořádku a jsou svým způsobem odloučení od rodiny. A snažíme se jim pohodlí nabídnout po všech stránkách, k čemuž patří i hezké prostředí. Za nejdůležitější považujeme okna, protože ty jsou právě mnohdy po dobu jejich pobytu jejich jediným kontaktem s venkovním světem. Proto chceme, aby byla neustále hezky čistá a oni měli dobrý výhled.

25151707 - window cleaner using a squeegee to wash a window

A s jejich čištěním se spoléháme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Praha 3, výškové práce. Spolupracujeme s nimi už delší dobu a jsme s nimi velice spokojení. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektní včetně našich rámů a parapetů. Člověk se v nich pak vidí jako v zrcadle. Pamatuji si, jak jsme byli všichni překvapení, když nám je myli poprvé. Jsme s našimi kolegy velmi spokojeni a jejich službu mytí oken Praha určitě opravdu doporučujeme.

Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle. Navíc i za přijatelnou cenu, kterou jsme ochotni za takovou kvalitu zaplatit. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, určitě bych neváhala a také se i v těchto případech obrátila na ně.

A své služby samozřejmě realizují nejen ve větších prostorech, ale i v domácnostech (já už jsem je začala právě využívat i doma), takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS je určitě dobrou volbou.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno