Kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo je základ. Pořizování a vybírání kalhotek by se nemělo podceňovat, jelikož existuje nepřeberné množství skutečností, jak rafinovaně ukázat málo nebo naopak mnoho. Podstatné pravidlo, které je důležité u výběru ctít je správná velikost. Kalhotky by se neměly nikde zařezávat a měly by krásně padnout na tělo. Dobře padnoucí kalhotky poznáte podle toho, že jsou na postavě vypnuté, nikde se neshrnují ani nezařezávají. Pokud dobře zvolíte velikost i střih, pomůže vám to atraktivně zamaskovat spoustu nedostatků. Kalhotky jsou důležitou a často opomíjenou součástí vašeho Já.

 822ab27481d36c14161bc90c5f64bf73

S ideálním výběrem zmenšete vaše pozadí

Zkuste nalézt spokojenou ženu nehledající na svém zadečku nedostatky. V tomto článku si povíme o tom, jaké druhy kalhotek jsou schopny vykouzlit takřka nemožné. Dámskému pozadí nejvíce sluší tzv. brazilky. Jsou to mírně vykrojené kalhotky, jejichž lem končí zhruba v polovině půlek, nikoli až pod nimi, jak tomu bývá u klasických střihů.

Nemáte příliš pevné bříško? V tomto případě se doporučují  vyšší kalhotky, které ani nemusí být stahovací. Pokud jsou kalhotky z kvalitního a pevnějšího materiálu, mohou být i krajkové, uspokojivě udrží bříško, tam kde má být.

 cce2823152a9d3bb5d8eabb18be7d754

Jaké velikosti u kalhotek nejlépe vybírat?

Ženy by se neměly bát sáhnout po větších velikostech. Stejné velikosti vám oboje nemusí vždy zákonitě sedět. Stačí, když je jeden typ například z pevnější krajky, to znamená méně elastický a již může škrtit.

Ke správně vybraným kalhotkám patří i správně vybraná podprsenka. Pokud preferujete sladěné sety, máme pro vás dobrou zprávu. Například na stránkách daniela-pradlo.cz si můžete vybrat kalhotky, které krásně ladí s dalším jejich nabízeným sortimentem. Pak si můžete sestavit okouzlující sety dle vaší fantazie, za příznivé a vyhovující ceny.

fc978633ff1c939a4f98c3dd791fc81f

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno