Jste milovníci všech možných tapet a toužíte po něčem unikátním? Tekuté tapety se do vašeho interiéru v dnešní době stávají více a více oblíbenými a žádanými. Snadno se nanáší a hodí se zejména do domácností, hotelů, restaurací, ale rovněž do kanceláří a do škol. Tekuté tapety jsou vhodné pro alergiky, jelikož neobsahují žádná chemická ředidla. Tapety jsou vyrobeny z přírodních materiálů a to z bavlny, hedvábí a ceulózy, ale rovněž z vláken bambusu a viskózy. Po smíchání s vodou se tekuté tapety dají použít na veškeré pevné podklady, jako jsou například zeď, umakart, strop, dřevotřískové či polypropylenové desky a pochopitelně sádrokartón.

Jaké jdou výhody tekutých tapet ?

Tekuté tapety se mohou především pyšnit svoji dlouholetou životností což znamená 20 let a více. Tapety jsou perfektní zvukovou izolací, vrstva jednotlivých tapet pohlcuje zvukové vlny čímž následně uspokojivě mizí ozvěna. Proto jsou ideální a vhodné ve školách, zkušebnách a rovněž v kostelích.

Dále tapety můžete aplikovat na různé nerovné povrchy s trhlinami, tudíž tekuté tapety atraktivně vyrovnávají zdi bez viditelných spojů. Tekuté tapety mají povrch bezešvý a bez viditelných spojů. Tapety neblednou na slunci a jsou bez pachu. Šetří teplo, ušetří vám náklady za vytápění a na dotek jsou příjemně hřejivé. V místnostech zajišťují vyváženou teplotu protože pohlcují vlhkost.

111

Výhodná koupě

 Zaujaly vás tekuté tapety? Na internetových stránkách fototapeta.cz naleznete širokou nabídku tekutých tapet od značky Poldecor, která pochází z Japonska. Traduje se, že tento typ úpravy stěn má 400 let starou historii.

Fotogalerii a návod na aplikaci tekutých tapet Poldecor naleznete rovněž v e- shopu fototapeta.cz. Můžete si tam vybrat například působivé tekuté tapety antisatické z přírodních materiálů bavlny a hedvábí včetně lepidla z bambusu. Snadno je aplikujete a ke každá objednávce obdržíte plastové hladítko zdarma. Neváhejte a vyberte si i vy svojí vysněnou tekutou tapetu do vašeho interiéru.

32-6

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno