A proč právě značka Calvin Klein? Její celosvětové prodeje totiž raketově rostou a nejinak je tomu i u nás. Začínáme upřednostňovat kvalitu a pohodlí před nízkou cenou a dáváme jim prostor i tam, kde by to bylo donedávna nemyslitelné. Spodní prádlo Calvin Klein pro muže i ženy se tak dlouhodobě řadí k nejprodávanějším značkám u nás vůbec. Toho však využívají i nejrůznější internetoví podvodníci. Díky nám už však originální kousek od fejku poznáte na první pohled. A na co si dát pozor?

 

Příliš nízká cena

Je to stále dokola omílané pravidlo, ale všeobecně platí, že pokud se nějaká cena tváří až neuvěřitelně výhodně, bude za tím nějaká levárna. Před nákupem se proto podívejte, v jaké cenové relaci se vámi zvolený produkt běžně pohybuje. Podezřele nízkou cenu neakceptujte stejně jako zdánlivé překlepy v názvu značky. Už žádný Kalvin Klein nebo Kalvin Clein – jen originál.

Jistotou je také nákup u osvědčených prodejců, například v e-shopu Moda-pradlo.cz, kde naleznete široký výběr světových i tuzemských módních značek pro všechny členy domácnosti.

 

Hlídejte si originální balení

Značkové prádlo všeobecně (tedy nejenom  Calvin Klein) je vždy baleno v krabičkách a to i tehdy, jedná-li se o dvoj či trojbalení. Originální boxerky Calvin Klein zkrátka v pytlíku nekoupíte, ani kdyby šlo o megavýprodej skladových zásob.

Pravdu prozradí kódy i samotný nápis

Pozorně si prohlédněte spodní prádlo, které se právě chystáte koupit nebo jste ho vybalili z dárkového papíru. Má na sobě jasně čitelný nepřeříznutý ani nepřerušený nápis  Calvin Klein? Pak jde téměř jistě o originál. Dalším dobrým vodítkem jsou i unikátní kódy na štítku – každý výrobek má jiný, nikdy nejsou stejné.

A to je vlastně vše. Vsadit na kvalitu se vyplácí a originální spodní prádlo Calvin Klein vám díky kvalitním materiálům i použitým technologiím při výrobě vydrží mnohem déle než jeho neoriginální kopie. Nakupte ho třeba v e-shopu Moda-pradlo.cz za skvělé ceny a užijte si jedinečné pohodlí, které vám může nabídnout pouze mistr ve svém oboru!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno