· Nenamáhejte je

Vaše vlasy už tak zatěžuje nepříznivé počasí, proč jim tedy přitěžovat fénováním, žehlením, kulmováním či velkým množstvím stylistických přípravků? Nechte je naopak dýchat. Vlasy si nemyjte ráno před odchodem do práce, ale večer kdy mají šanci uschnout přirozenou cestou. Co však v případech, kdy své vlasy bez pomoci žehličky nedokážete zkrotit? Vyzkoušejte aplikaci brazilského keratinu! Ten nejenom vlasy narovná, ale zároveň zacelí, zregeneruje a vytvoří ochranný film na vlasech, díky kterému si na ně mráz už nepřijde.

· Slušivý střih

Pokud máte slabé vlasy, přemýšlejte o návštěvě kadeřnického salonu. Kratší vlasy vyžadují méně péče a zároveň jim odlehčíte, a tak dovolíte, aby se zregenerovaly. Existuje mnoho stylů účesů a určitě si mezi nimi vyberete ten pravý pro vás.

· Šetrná kosmetika

Odbourejte vše, co by vaše vlasy mohlo zatížit. Vsaďte na vlasovou kosmetiku bez parabenů, silikonů a jiných podobných složek. Nejlepší volbou je přírodní kosmetika, která vaše vlasy naopak ještě podpoří v růstu a regeneraci.

· Zapomeňte na barvení

To poslední, co vaše vlasy v zimě potřebují, je zatížení chemickými složkami barev na vlasy. Jestliže si však bez barvení nedokážete představit život, vyzkoušejte alespoň přírodní alternativu – barvení vlasů hennou. Tento způsob barvení je lidstvu znám už po staletí a stále si nachází své oddané příznivce, kteří volí přírodní cestu. Výhodou je, že henna vlas nejenom obarví, ale také obalí vrstvou, díky které jsou vaše vlasy chráněné před nepřízní počasí.

· Podpořte je zevnitř

Nezapomínejte také, že vyživovat vlasy musíte nejenom zvenčí, ale i zevnitř. Jezte proto dostatek ovoce a zeleniny, a zejména dodržujte pitný režim. Jen tak si své vlasy uchováte krásné a zdravé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno