V šatníku žádného muže by rozhodně nemělo chybět pár základních kousků, jako je dobře padnoucí oblek, několik různobarevných košil, kvalitní kožené boty a samozřejmě také elegantní pánský kabát. Pánská móda se sice nepodléhá trendům a nemění se s takovou rychlostí jako ta dámská, i tak ale může nastat problém při výběru. Podle čeho tedy vybrat ten pravý pro vás?

 

Podle čeho vybírat kabát?

Módní rady jsou většinou namířeny spíše na ženy, to ale neznamená, že občas nepotřebuje poradit také mužská část populace. Jak už bylo řečeno, trendy v případě pánské módy se mění mnohem pomaleji, a proto byste měli vybírat hlavně takzvaný nadčasový vzhled kabátu. Zcela se tedy vyhněte nějakým módním dočasným výstřelkům a příliš nápadnému kombinování barev. Tmavší barva je elegantní, nadčasová a velmi jednoduše můžete pánský kabát doplnit šálou v právě aktuální barvě. Další zásadní věcí je velikost. Předně si totiž musíte stanovit, zda kabát budete nosit přes sako, v tom případě budete potřebovat o číslo větší, či nikoliv. Pokud jej budete nosit jen na košili nebo svetr, určitě zvolte takový, který bude těsně na tělo, mnohem lépe to vypadá a zároveň zabraňuje unikání tepla. Stejně tak ramenní švy musí kopírovat šířku vašich ramen.

 

Taxido

Nevíte si rady s materiálem? Ty nekvalitnější a zároveň nejteplejší kabáty jsou vyrobeny z vlny či kašmíru. Samozřejmě je v nich vždy podíl také jiného materiálu, ale čím vyšší podíl vlny, tím lépe, proto se vždy podívejte na visačku. Jestliže i vy v současné době sháníte elegantní pánský kabát, určitě navštivte internetové stránky e-shopu taxido.cz. V jejich sortimentu najdete velké množství jak kabátů, tak i dalšího pánského oblečení a doplňků. Vybrat si můžete buď zcela elegantní černý či tmavě modrý kousek, nebo i střihově zajímavější a sportovněji laděný zimní kabát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno