Především zapomeňte na všechno, co vás učily vaše maminky. Nesnažte se za každou cenu zapadnou a působit „krabicovitě.“ OUT jsou nejenom vycpávky v oblasti ramen, ale i šaty dlouhé až na zem. Mnohem lepší službu vám totiž udělají společenské šaty pro plnoštíhlé s délkou po kolena.

 

Zaostřeno na materiály

Materiály šatů vybírejte tak, aby co nejlépe zvýraznily vaše křivky. Dobře zvolený střih kombinovaný se stahovacím prádlem vám udělá mnohem lepší službu než rozevlátý „stan.“ Vybírejte spíše matné materiály, které neodráží světlo a nepřidají vám na objemu. Dobrý střih však může dát šanci i metalickému lesku.

Velmi módní a šik jsou právě teď zavinovací halenky a sukně z přiléhavých materiálů. Potřebujete odvést pozornost od problematických části těla? Pak se spolehněte na sílu stylových doplňků umístěných třeba na boku nebo ve výstřihu.

 

Co o vás řeknou barvy?

Černá zeštíhluje, to je zkrátka fakt – ale proč jí kvůli tomu přenechávat v šatníku čestné místo, když existuje tolik dalších možností? Třeba svislé vzory vás zeštíhlí jedním tahem a vůbec se nemusí omezovat na unylé nebo tmavé tóny. A stejný efekt bude mít i oblečení v provedení „tón v tónu.“ Jinými slovy módní kousky sladěné do stejné barvy vám také udělají perfektní službu.

A pokud chcete být dámou za všech okolností, určitě nezapomeňte do svého šatníku zařadit také jednořadové sako se zúžením v pase, které se postará o ty správné dámské křivky!

Na šaty od asijských překupníků zapomeňte!

V žádném případě však nenakupujte módu přes internet odněkud z Asie. Fotografie, které vás na první pohled tak uchvátily, totiž s velkou pravděpodobností prošly zkrášlovací procedurou Photoshopu a výsledný model, který vám dorazí, s nimi nemusí mít společného už vůbec nic! Vybírejte raději u české módní značky Modestia.cz a spolehněte se na kvalitu a preciznost provedení u všech nabízených modelů. Ale neváhejte příliš dlouho – oblečení je dostupné pouze v limitovaných edicích a jakmile se vyprodá, znovu ho už neseženete! Udělejte si radost ještě dnes!

1 komentář

  1. Dobrý den, pozorně jsem si přečetla Vámi napsaný článek a s vámi jedině souhlasit. I ženy plnoštíhlé mohou se elegantně obléci, aby byly šik. Na netu na těchto stránkách https://nerio.cz/139-damske-obleceni jsem objevila několik kousků oblečení , které by se mi líbilo. Jsem plnějších tvaru. Přeji hezký den. M

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno