Dobrý den,

naši výlohu na prodejně s pánským oblečením v Centru Černý Most v Praze myje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. už několik let. Vedoucí této prodejny jsem už 4 roky, od otevření našeho obchodu. Dokonce si pamatuji, jak jsme smlouvu na mytí výloh Praha podepisovali. Byla jsem to já a zástupce A SERVISU, kteří se dohodli na nepravidelném mytí výloh, které trvá dodnes. A SERVIS tenkrát pravidelné mytí výloh sama nabídla. Bylo to za velmi dobrou cenu. My jejich nabídku, samozřejmě po poradě s vedením, přijali. Za skly máme často pánské figuríny s obleky nebo košilemi a výlohy chceme mít neustále čisté. Nevypadá to totiž logicky moc dobře, když zákazník přijde k našemu obchodu, kouká a vidí fleky na sklech.

Nicméně toto s firmou A SERVIS nehrozí. Kdykoliv potřebujeme výlohy umýt, zavoláme a domluvíme se. Snad vždy pak vlastní mytí probíhá před otevírací dobou, a to s tím, že oni musí vnější stranu stihnout do osmi hodin, vnitřní pak jedině s námi, obvykle mezi osmou a devátou. Na prodejně máme trošku specifická skla. Některá jsou rovná, ale jiná točená a navíc úzká, nemyjí se snadno. Pracovníci firmy je musí umývat ručně za pomoci schůdků nebo štaflí, ale ty jim vždy ochotně půjčíme. A pak už jen občas koukáme, jak to dělají. A dělají to velmi dobře, jsou moc šikovní.

Taky bych ráda vyzdvihla jednu věc. Okolo skleněných výloh máme dřevěné obložení, takže když voda během umývání stéká dolů a pokud by se ze dřeva nesetřela, tak by se na obložení začaly děla fleky. Pracovníci A SERVISU nám tyto dřevěné rámy vždy po umytí utřou do sucha. Navíc se nám snaží opravdu maximálně vyhovět. Už se stalo, že jsme je žádali o umytí ze dne na den a opravdu přišli, i když toho mají obzvlášť tady v Centru Černý Most opravdu hodně. Takže naše zkušenost s firmou A SERVIS je více než jen dobrá. My budeme velice rádi, pokud tato spolupráce bude trvat i nadále.

Profesionální, hloubkové a dezinfekční čištění koberců strojovou metodou

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se již od roku 1999 zaměřuje na strojové čištění koberců Praha. Za tuto dobu získala v tomto oboru celou řadu potřebných zkušeností a vyzkoušela různé metody čištění. Ne všechny se ale osvědčily. Nyní používá metodu, se kterou dosahuje velmi kvalitních výsledků a troufá si tvrdit, že je schopna vyčistit i koberce, které se jiným konkurenčním úklidovým firmám s jejich metodou vyčistit nepodaří. Tato metoda se nazývá strojová metoda čištění koberců.

K čištění koberců strojovou metodou je potřeba kotoučový stroj, účinná čistící chemie a výkonný vysavač. Chemie se aplikuje na koberec a nechá se chvíli působit. Poté ji kotoučový stroj rozkartáčuje a promění v hustou pěnu, která vytahuje veškeré nečistoty na povrch koberce. Nakonec je pěna i s nečistotami a vlhkostí vysáta speciálním vysavačem.

Firma A SERVIS touto strojovou metodou čistí také sedačky, křesla a čalounění, látkové markýzy a všechny druhy podlah. Strojové čištění oživí barvy vašeho koberce a prodlouží tak jeho životnost. Díky chemii je koberec vydezinfikovaný a perfektně zbavený veškerých nečistot, bakterií a roztočů.

 

15761586 - head of a modern vacuum cleaner on a beige carpet

Pracovníci A SERVISU doporučují těm zákazníkům, kteří mají koberce v provozovnách s velkou frekvencí zaměstnanců nebo klientů, aby takto zatěžované koberce nechávali minimálně 2x až 3x do roka čistit. Je to proto, protože se do koberce zanáší vysoké znečištění, které je zatlačováno do vláken a struktury koberce. Pokud ale není servisní čištění realizováno pravidelně, tak se může stát, že koberec nebude možné vyčistit už vůbec. A SERVIS zajišťuje čištění koberců jak malých, tak i velkých rozměrů. Firma také provádí sejmutí, stržení nebo  odstranění starého koberce a oškrábání či vyčištění podlahy od lepidla nebo zbytků syntetických lepidel.

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den paní Doláková,

    s naší firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., si samozřejmě můžete domluvit pravidelné mytí oken na vašem domě. Našim zákazníkům zajišťujeme cykly mytí v intervalech 1x za 14 nebo 30 dní. Je ale možné domluvit si individuální cyklus, který vám bude vyhovovat nejlépe. Pro více informací navštivte naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz/, na kterých najdete i kontakt na naši centrálu.

    Hezký den.

    Barbora Lelková
    A SERVIS LIPKA, s.r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno