Domácí spotřebiče představují nedílnou součást každé moderně laděné domácnosti. Pozvolna si jejich užitečnost ani neuvědomujeme a přece bychom bez nich nevydrželi takřka ani jeden den. Pokuste se na malou chvíli zamyslet a představte si probuzení bez kávy, teplého toustu, bez hudby a dalších komfortních záležitostí. Spotřebiče pod značkou Vítek jsou odrazem mnohaletých zkušeností s prodejem a výrobou mimořádně kvalitních domácích pomocníků. Nejde jen o to levně prodat, ale také řádně sloužit svým majitelům. Pojďme se v tomto článku podívat na populární bezsáčkové a vodní vysavače s maximálně možným výkonem a se zachováním moderního designu.

vt1832

Bezsáčkové vysavače

Nejdříve zde byly klasické sáčkové vysavače, které jsou při dodržení určitých zásad stále kvalitními pomocníky při úklidu v celé domácnosti. Netrvalo však dlouho a na trhu se objevily bezsáčkové vysavače, kde stačí nasbíraný nepořádek pouze vysypat do odpadkového koše.

 

Při nákupu u společnosti Vítek získáte navíc prodlouženou záruku o jeden rok navíc. Tento krok dává jasně najevo, že si zde za svými výrobky stojí. Pokud by byla na vašem vysavači objevena jakákoliv závada, stačí kontaktovat servisní linku a ta se postará o celý odvoz i svoz zařízení zcela zdarma.

vt1838

Vysavače s vodní filtrací

Vysavače s vodní filtrací jsou momentálně nejpopulárnější vůbec. Jejich hlavní výhoda spočívá v ekonomické úspoře při absolutní absenci nákupu sáčků do vysavače. Navíc jsou veškeré vysavače z této sekce mimořádně spolehlivé a především i výkonné.

 

Nejprodávanějším pomocníkem je model Vítek Komfort, který disponuje sacím výkonem 400 W a sedminásobnou filtrací s HEPA filtrem. Kapacita vodní nádrže je celkem 3,5 l. Pořiďte si i vy domů kvalitního pomocníka a úklid se pro vás stane radostí.

vt1833 nadoba

Pokud vás zajímají i další informace o vysavačích, navštivte internetové stránky prodejce a výrobce na adrese http://www.spotrebice-vitek.cz/.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno