Miluje Vaše dítě večerní koupání a ráda byste, aby se naučilo základní plavecké dovednosti již v kojeneckém věku? Pak doporučujeme jej přihlásit do kurzu plavání v Centru trvalého zdraví Cordeus.

 

Kurzy plávání jako skvělá volnočasová aktivita pro maminky s dětmi

Kurzy plavání jsou vhodné pro děti od šesti měsíců do tří let. Lekce probíhají v útulném prostředí a jsou založeny na bázi hraní. Děti v tomto věku milují nejrůznější hry, písničky a říkánky, proto nesmí chybět ani na lekcích plavání. Během kurzu plavání kojenců Praha se naučí nejen plavat, ale získají také větší důvěru ke svým rodičům. Pobyt ve vodě je pro děti naprosto přirozený, neboť jej znají z období, kdy byly ještě u své maminky v bříšku. Během kurzu plavání se děti naučí například splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a s radostí se potápět. Lektorky vedou děti také k orientaci pod vodou. Plavání kojenců a batolat není pouze skvělou volnočasovou aktivitou, ale má také blahodárné účinky na dětský organismus. Vede k otužování organismu, podporuje psychomotorický vývoj, rozvoj rovnováhy a učí dítě již v takto brzkém věku soustředit se.

 

Vyzkoušejte ájurvédskou masáž

Centrum trvalého zdraví Cordeus však nabízí také mnohé jiné služby. Mezi nimi nechybí ani ájurvédská masáž. Snad každá maminka si ráda najde čas pouze sama na sebe a právě tato masáž je k tomu skvělou příležitostí. Ájurvédská masáž spočívá na hlubokou relaxační a energetizující proceduře. Více informací o ní si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Během ájurvédské masáže jsou z těla odstraňovány toxiny a dochází k uvolňování bloků v celém systému. U osob, které chodí pravidelně na ájurvédskou masáž, je dokázáno, že je netrápí bolesti hlavy, nespavost, únava či skleslost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno