Sázka na jistotu Klasika, která je zárukou úspěchu. Hugo Boss Boss Bottled Night je mužný a impulsivní, s tóny levandule, břízy a mošusu. Na trh byl uveden v roce 2010 a od té doby je stálicí na trhu vůní, oblíbily si ho statisíce mužů. Druhý zaručený tip je Giorgio Armani Code Profumo, smyslná a elegantní vůně s nádechem mandarinky, kůže a pikantního koření, který vás uvede do světa šarmu a luxusu. Klasické pánské vůně se drží na výsluní téměř neustále, nepodléhají módním trendům ani věkovým rozdílům.

 

Inspirováno dálkami

Vůně s nádechem vzdálených míst v sobě mají něco dráždivého, tajemného a dobrodružného. Hugo Boss se ve své vůni The Scent nechal unést Afrikou a ingrediencemi, které z ní pochází. Přenese vás do osamělých savan, rozlehlých pouští, za dobrodružstvím a zážitky. V téhle vůni najdete afrodisiakální ovoce maninka, pikantní zázvor, jemnou levanduli i mužnou kůži, zkrátka smyslnost a síla v jedné kapce. Orientem se nechala inspirovat vůně Guerlain L´Homme Ideal, svěží citrusy doplňuje rozmarýn, mandle a cedr a je určena pro sebevědomé muže s láskou pro dobrodružství.

Pro individualisty

I vůně dokáže svět rozdělit na dva tábory. A to přesně dělá Le Male z dílny Jeana Paula Gaultiera. Jedni ji milují, druzí nenávidí. Není uhlazená a do klasické pánské vůně má daleko, přesto je neskutečně sexy a přitažlivá. Základ tvoří sladká vanilka a santalové dřevo, doplňuje je skořice, kardamom, máta a bergamot. Le Male je sladká, ale přitom nepostrádá mužnost. Je jiná, originální a individuální a chce i trochu provokovat. A to se jí opravdu daří.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno