Svatební den patří k nejdůležitějším a nejvýznamnějším dnům v životě. Obzvlášť nevěsty touží po tom, aby všechno klaplo na jedničku. Často se tak ocitají pod velkým tlakem a sužují se nejrůznějšími obavami. Čím víc se onen den D blíží, tím větší panice propadají. Z čeho mají největší strach?

Špatné počasí

Můžete mít naplánované všechno naprosto do puntíku, ale stejně jsou věci, které prostě neovlivníte. Třeba počasí. Poručit větru, dešti sice nedovedete, ale aspoň nepříznivým podmínkám můžete svatbu pod širým nebem přizpůsobit. Ačkoli předpovědi říkají cokoli, vždy mějte v záloze plán B, tedy suchou variantu, ať už je to party stan nebo možnost ukrýt se do restaurace. I v červenci mohou překvapit chladné teploty, proto si pro jistotu obstarejte také sako nebo kabátek, který přes šaty přehodíte, abyste se nemusela klepat zimou. Když budete počítat se vším, nestane se, že by vás něco nepříjemně zaskočilo.

Nepadnoucí šaty

Výběru svatebních šatů věnuje každá nevěsta spoustu času, touží totiž vypadat dokonale. Hodiny proto tráví brouzdáním na internetu, pročítáním časopisů a procházením svatebních salonů. Když už se jí konečně podaří vybrat ty pravé, bojí se, že jí v den D prostě nesednou – buď na ní budou vlivem předsvatebního stresu „plandat“ nebo je naopak nezapne. Tyto strachy jsou však zbytečné, stačí si poslední zkoušku domluvit týden před veselkou, aby se šaty mohly upravit na míru vaší aktuální postavy.

Nuda, nuda, nuda

Na svatbě musí být hlavně zábava, nevěsta proto věnuje velké množství času plánování programu. Chce, aby se nikdo nenudil a všichni si přišli na své, vymýšlí tak spoustu nejrůznějších her. Celý svatební den je však hodně nabitý, hosté tak určitě ocení volnou zábavu, kdy se mohou uvolnit, popovídat si nebo zatancovat, aniž by je někdo“organizoval“. Teprve pokud uvidíte, že zábava vázne, můžete se ji pokusit za pomoci her zase trochu rozproudit. Netrapte se ale tím, že se netrefíte do vkusu všech. Pamatujte, že hosté přišli především kvůli vám, protože s vámi chtějí sdílet váš důležitý životní krok, nestresujte se tedy malichernostmi. Užijte si svůj velký den s úsměvem a v pohodě, ať se děje co se děje. Berete si přece toho nejlepšího muže pod sluncem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno