„ Na sjezdovkách máme v průměru 60 cm sněhu, dalších několik centimetrů připadlo v průběhu středy, kdy sněžilo skoro celý den. V nadmořské výšce nad 1000 metrů znovu mrzne a podle předpovědi dorazí celodenní mrazy počínaje touto sobotou. Lyžuje se tak opět na zimně vyladěných površích a podle mě jsou na tuto dobu sjezdovky u nás pořád ve velmi dobré kondici,“ uvádí k aktuálním podmínkám provozní ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík.

I když jsou tento týden jarní prázdniny v domovském okrese Klatovy, lyžuje se tady úplně bez front. V sobotu 17. března bude od 14 hodin uzavřena sjezdovka Spodní Šance, kde se jede finálový závod letošního Šumavského pohárku. Po setmění tu pak pro děti pořadatelé odpálí ohňostroj.

Už podruhé za sebou bude Ski&Bike Špičák v provozu 100 dnů během zimní sezony, což je pro většinu českých areálů v současnosti už skoro magická hranice. Letos tento den připadá na zítřek – pátek 16.března (pro zajímavost loni to bylo 12.března). Lyžovat se tady bude určitě až do Velikonočního pondělí 2.dubna.

Už od pondělí 12.3. se ve Ski&Bike Špičák lyžuje za ceny vedlejší sezony, tzn.: jednodenní skipas pro dospělého za 505 korun, mládež (15-18 let) za 440 korun, děti (6-14) za 360 a rodinný skipas (2 dospělí a neomezený počet vlastních dětí) za 1220 korun. Děti do 6 let lyžují celou sezonu za 20 korun

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno