Svatební den je završením a vyvrcholením dlouhých příprav a plánování. Od zásnub ke svatební hostině vede velice dlouhá cesta, na které vás čeká spousta práce a zařizování. Až se někdy může zdát, že si samotnou svatbu ani nemůžete užít. Proto se vyplatí delegovat některé povinnosti na někoho jiného, nemusíte přeci vše zvládnout sami. Typickým příkladem je návrh a tisk svatebních oznámení.

Je jasné, že to, jak bude oznámení vypadat, v jaké bude barvě, co bude obsahovat, o tom všem máte svoje jasné představy. Ty stačí tiskárně oznámit, ona vám zašle vzorek, na němž si potvrdíte, že se vaše představy setkaly, případně domluvíte změny.

Navrhněte si své vlastní oznámení

Možností, jak si vytvořit svatební oznámení, máte několik. Buď si vymyslíte vlastní návrh a tiskárně svěříte pouze tisk, nebo se vám zalíbí některý z mnoha předpřipravených vzorů, případně, máte-li nějaký speciální nápad, lze využít i služeb grafika. Když už se do tisku svatebního oznámení budete pouštět, vyplatí se ve stejném designu vymyslet také jmenovky pro hosty ke stolům, svatební menu a veškeré další tiskoviny. Mít ve svatební den vše sladěné vypadá pěkně.

Potřebujete oznámení rychle? Můžete ho mít do jednoho dne

Klasická otázka, na niž neexistuje žádná správná univerzální odpověď, zní, jak dlouho před svatbou oznámení rozeslat? Obvykle to bývá několik měsíců před svatebním dnem. Sami však znáte své hosty a víte, jak dlouho předem plánují svůj program. K vámi vybranému datu každopádně přičtěte zhruba týden na realizaci tisku. Ideální situace je taková, že si odsouhlasíte vzorek, potvrdíte počty kusů, překontrolujete kvalitu a vše stihnete odeslat včas. Pokud nestíháte, plánujete svatbu narychlo nebo vám vypadl předchozí dodavatel, můžete si připlatit za expresní oznámení. Firma Výhodný TISK vám je vytiskne do 24 hodin.

Důležitý je vzhled i obsah

Jedním z nejdůležitějších parametrů svatebního oznámení je materiál papíru. Na www.vyhodnytisk.cz výběr máte ze sametově hladkého, metalického či strukturovaného. Obvykle v bílé, krémové či zlaté barvě. Nepodceňujte ani obsah a množství informací, které na oznámení uvedete. Má sice primárně sloužit jako designová věc a vzpomínka, musí se vám ale povést to, aby každý, kdo oznámení obdrží, věděl, co mu chcete sdělit. Jestli ho jen informujete o vašem sňatku, zvete ho na obřad, na hostinu či na večerní party. Sami z vlastní zkušenosti možná víte, že některá oznámení jsou v tomto směru trochu zmatečná. Pro lepší vysvětlení, například jako pozvánka ke společné hodovací tabuli, se skvěle hodí malé kartičky, které oznámení doprovází.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno