Zastřešení terasy dokáže navýšit užitný prostor, kterému vůbec nezáleží na tom, jaké počasí za okny panuje. A jaké moderní řešení se aktuálně na trhu objevuje? Jednoznačně stojí za zmínku posuvné zastřešení terasy. Moderní systém plný výhod, pojďme se na něj podívat.

 

Posuvné zastřešení terasy

Posuvné zastřešení terasy se vždy vyrábí na míru danému prostoru a sestává hned z několika typově odlišných segmentů posouvajících se po kolejích. Terasa se za pomocí tohoto důmyslného řešení dá z části nebo úplně celá uzavřít a tím se dá využívat takřka jako zimní zahrada.

Konstrukce posuvného systému je zhotovena ze zesílených hliníkových profilů, které samozřejmě odolávají vnějším vlivům a nepodléhají korozi. Společnost Hobbytec navíc zhotovuje krytinu z polykarbonátových desek, které mají mnohem vyšší odolnost než plexisklo, takže máte jistotu, že střechou neprolítne ani baseballový míček od sousedů. Zastřešení i tak doporučují doplnit o zastínění, díky kterému si užijete příjemné chvilky na své terase i při ostrém slunci.

 

Výhody posuvného zastřešení One Trade

Představme si posuvné zastřešení terasy One Trade, které nepodléhá žádné katalogové nabídce. Vše se dá zhotovit na zakázku. Kromě široké nabídky povrchové úpravy si zákazník přizpůsobuje i barevnost odstínu polykarbonátových desek. Díky tomu mnohem lépe sladíte zastřešení a vzhled terasy s vaším domem. Dokonce není problém si nechat zhotovit bezprahové posuvné dveře v čelech zastřešení nebo boční vstup.

Pokud vás posuvné zastřešení terasy zaujalo, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese https://www.hobbytec.cz/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno