Zatímco miniaturní bikiny, tedy dvojdílné legendární plavky skládající se z trojúhelníkových kalhotek a podprsenky, si mohou dovolit obléci spíše ženy s postavou modelky, u tankin je to přesně naopak. Tankiny jsou také dvojdílné, ale vrchní díl vypadá jako top či tílko a zakrývá tak bříško. Právě to je jednou z partií, se kterou jsou ženy nejčastěji nespokojeny na své postavě. Oblíbený je tento střih také u těhotných žen. Zdálky tak plavky mohou působit jako jednodílné, ale při bližším pohledu mají oddělené kalhotky a vršek. Ten se pak dá využít i jen jako samotný top na letní dovolené nebo naopak ho můžete nahradit klasickou plavkovou podprsenkou. Stačí pareo nebo šátek uvázaný přes boky a díky topovému střihu vrchního dílu máte rázem letní outfit hotový přímo cestou z pláže.

Historii nemají tyto plavky s podprsenkou ve stylu topu nijak dlouhou, představeny byly až v devadesátých letech minulého století. Okamžitě se však staly hitem, protože zakrývají partie, za které se ženy třeba stydí a přitom zachovávají komfort dvoudílných plavek. Plavkový top navíc velmi jednoduše vyhrnete a z tankin jsou rázem bikiny, pokud o to budete stát nebo když se budete chtít v soukromí opalovat.

Vyrábí se v mnoha různých variantách a barevných kombinacích, takže si můžete vybrat přesně ty, které vám budou vyhovovat. Jednobarevné nebo se vzorem, s průstřihy nebo nastavitelnými ramínky, konzervativní či naopak provokující. Velký výběr najdete na www.luxusnipradlo.cz a to nejen v sortimentu tankin, ale i ostatních typů plavek a spodního prádla.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno