Teplý vzduch stoupá vzhůru. Tedy směrem ke stropům. Právě zde je třeba zamezit, aby unikl.

Udržíte teplo uvnitř – udržíte peníze v peněžence

Pokud teplý vzduch z interiéru rychle odejde, musíte neustále vyrábět nový. Výdaje na vytápění místností jsou tak mnohem vyšší. Snažte se tedy o to, abyste teplý vzduch udrželi v interiéru co možná nejdéle. Díky tomu můžete ušetřit až několik desítek procent ze současných nákladů. Jaké úspory nabízí konkrétně třeba zateplení stropů a půd? Na to se nyní podíváme.

 

Systém Magmarelax – technologie, která se vyplatí

Systém Magmarelax je na našem trhu v současnosti pro zateplení stropů a půd rodinných domů považován za jeden z nejefektivnějších způsobů. Jedná se i foukanou minerální izolaci, která na půdách vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu bez tepelných mostů. Na rozdíl od deskových materiálů je foukaná minerální izolace mnohem efektivnější a minimalizuje vznik chyb. Jedná se o nejnovější technologii minerálních izolací s vysokým účinkem. Úspory nejsou zanedbatelné.

 

Několik tisíc Kč za rok

V porovnání se zateplením celé fasády je zateplení stropů systémem Magmarelax až několikrát levnější metodou. Dosažené úspory mohou dosáhnout až 30% ze současných nákladů na vytápění. Za jediný rok ušetříte až několik tisíc. Materiál časem neztrácí své izolační vlastnosti, je odolný proti plísním, škůdcům, vlhkosti i proti ohni. Průměrná střecha rodinného domu je zateplena za 3 hodiny – bez nepořádku a bez ruchu.

Detailní informace o tomto systému najdete přímo na www.magmarelax.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno