Za prohřátý domov a příjemnou atmosféru vděčíme našim kamnům a krbům. My se jim zase můžeme odvděčit péčí a po každém vyhasnutí je řádně vyčistit. Rychle, efektivně a bezpečně.

Naše kamna a krby nám přináší hezké večery u ohně a teplo po celou zimní sezónu. Každý večer si můžeme sednout k příjemným plamenům, opřít si zmrzlé nohy o topení nebo vysušit dětské oblečení. Na oplátku my je musíme řádně vyčistit a s každým přiloženým polínkem odstranit o to více popela.

Smetáčku s kovovou lopatkou už odzvonilo a naštěstí existuje rychlejší řešení, se kterým veškeré suché nečistoty, včetně popela, vysajeme. Není ale řeč o běžném vysavači. Tomu by mohlo takové vysátí popela, kde se často schovávají ještě horké uhlíky, spíše uškodit. Na tuto špinavou práci je potřeba použít speciální vysavač, kterého taková nepříjemnost nemůže překvapit. Má totiž k takové činnosti uzpůsobenou a ohnivzdornou nejen sběrnou nádobu, ale i ostatní příslušenství včetně sací hadice. Takže se díky němu snadno vyhneme nemalým nepříjemnostem.

 Vysavač na popel a suché nečistoty

Pro vysávání popela, ale i dalších suchých nečistot je vysavač Kärcher AD 4 Premium přímo stvořen. Integrovaný výfukový filtr nevypustí žádné nečistoty ven a odfiltruje i malé částice prachu. Když během vysávání zmáčknete tlačítko čištění filtru, odstraníte z něj nánosy nečistot, a ještě tím zvýšíte sací výkon. Celá sběrná nádoba je kovová a má praktickou rukojeť, která umožňuje pohodlné vysypání nečistot, aniž byste se ušpinili. Z kovu je vyrobena i hubice a hadice, která má navíc horní vrstvu z PVC. Odolný materiál zajišťuje maximální bezpečnost vám i vaší domácnosti. Veškeré příslušenství je uloženo přímo na vysavači, vždy po ruce a připraveno k použití, kdy a kde je zrovna potřeba.

Podívejte se, jak je úklid popela s tímto vysavačem snadný 

Vysavač využijete nejen na vysávání popela, ale i jinde v domácnosti, kde je potřeba vysát suché či hrubé nečistoty – dílna, kůlna, sklep, garáž apod. Během léta ho stejně dobře zúročíte při čištění venkovního grilu.

Více informací o vysavači na popel, ale i jiných pomocníků pro udržení domácnosti v čistotě, naleznete na www.karcher.cz

2 KOMENTÁŘE

  1. Máte pravdu že designové krby jsou ozdobou každého dnes již moderního domečku. Tam když se člověk zadívá, tak vidí opravdový designový skvost. Kamarádi mají takhle krásně vybavený baráček – spíše letní sídlo na Pálavě a tam se teda jezdí na odpočinek jedna radost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno